Google Pixel C Tablet Tanıtımı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google adımlarını sıklaştırmaya ve değişik piyasalarda girmeye devam ediyor. Google yaptı mı sağlam yapar anlayışına sahip kullanıcı adayı fazla gözükse de, piyasaya hakim diğer tabletlerle bakalım bu ikinci tablet başa çıkarak piyasaya tutunacak mı?

Google Pixel C Özellikleri

Bilindiği gibi Google, yine gün içerisinde akıllı telefonlarını tanıtmış ve IPhone telefonlarıyla kıyaslanmaya başlamıştı. Şimdilerde ise Google, üreteceği bu tabletlerle de yine IPad tabletlerle kıyaslanmaya başladı. Ayrıca cihazların ilk görüntüleri de kullanıcı adaylarından tam puan aldı. Haberimizin devamında Pixel C tableti ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Google Pixel C Özellikleri

Google Pixel C tanıtımı

facebook müşteri hizmetleri

Öncelikle Google üretimi bu tabletler, Choremebook üretiminde olduğu gibi Usb Type C portunun kullanılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu sayede ise kullanıcılara müthiş olanaklar tanıyor.

Google Pixel C teknik özellikleri konusunda da yeterliliği tam gibi gözüküyor. Mesela ekran büyüklüğü 10.2″ olan bu tablet çözünürlüğü ile rakiplerine kafa tutuyor. Çözünürlüğü ise Google tarafından 2560*1800 olarak açıklandı. Yonga seti olarak ise Nvıdıa ile anlaşan ve bu konuda sürpriz yapan Google, NVIDIA X1 4 çekirdekli yonga setini kullanılacak. Ram kapasitesi de oldukça dikkat çekiyor. ddr4 ram ile hızına hız katan bu tablet Maxwell Gpu’yu tercih edecek.

Google Pixel C İşletim Sistemi

Andorid 6.0 Marshmallow

Pixel C tabletinde kullanılan işletim sistemi de Android işletim sisteminin en son sürümlerinden olan Andorid 6.0 Marshmallow olarak açıklandı.

Google Pixel C Fiyatı

Gelelim bu anlattığımız tabletin fiyatına. Google fiyatlarda da kalitesini belli ediyor. Yine telefonlarda olduğu gibi Amerika piyasası açıklanan tabletin bellek kapasitesine göre fiyatları farklılık göstermekte.

32 Gb dahili depolamaya sahip Pixel C 499 dolar olarak belirlenirken.

64 Gb dahili depolamaya sahip Pixel C 599 dolar olarak belirlendi.

Ayrıca Google Pixel C klavyelerinin yeniden tasarlandığını yeri gelmişken belirterek bunun fiyatının da 149 olarak açıklandığını siz değerli takipçilerimize duyurmak isteriz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir