Google Play Güncellemesi ile Hesabım Sekmesi Ekleniyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android‘in olumlu şeylerinden birisi de Android‘e güncelleme gelmemiş olsa bile Google Play uygulama mağazasının
kendisini sürekli güncellemesi. Şu anda 5.1.11 sürümünde olan Google Play mağazasına en son eklenen özellik ile ödeme
geçmişinizi inceleye bilmenize ve ödemelerinizi yönetmenize izin veriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Google Play uygulamasına yeni eklenen “Hesabım” kısmına parmağınızı solan çektiğinizde görünen ekrandan ulaşabiliyorsunuz. Buradan hesabınızdaki kayıtlı kredi kartlarınızı, bunları değiştirme imkanını, mevcut ödeme yöntemlerini doğrulamanıza ve Google Play‘den daha önceden aldığınız her şeyi görebilmemize olanak tanıyor. Bunlarla birlikte yeni güncellemede Google Play uygulama mağazası çeklerinizi harcamak, Google Play kredisi satın almak ve PayPal hesabınıza bağlamak gibi seçenekler de var.

Geçmiş satın alımlarınızın arasında Google Play‘den satın aldığınız cihazlar da bunun içinde olmak üzere, satın aldığınız uygulamalar, Google Play Music üyeliğiniz, filmler, müzikler, kitaplar gibi çeşitli dijital alımlarınızı da görebiliyorsunuz. Bu yeni güncelleme ile satın alma geçmişinizi görmek için bilgisayarın başına geçmeniz ve üçüncü parti uygulamalarını kullanmak zorunda kalmıyorsunuz.

Yeni güncellemeyi Android cihazlarınızda göremiyorsanız, bir kaç gün bekleyebilirsiniz. Eğer beklemek istemezseniz Android Police sayfasından APK doyasını da indirebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı