Google play store’dan kaç tane uygulama indirdim

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google play store’dan kaç tane uygulama indirdim nereden bakabilirim,youtube kanalımda kaçtane video var,google rehber yedeğim de kaç tane numara kayıtlıdır,google analiytics hesabımda kaç hesap vardır, google hesaplarımın hepsini nasıl kontrol ederim,google drive yedek alma nasıl yapılır,google drive hesabımda kaç adet yedek vardır,google hesabına kitap indirme işlemi nasıl yapılır

Google play store’dan kaç tane uygulama indirdim

Bu yazımızda size google da nasıl analiz yapabileceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Mesela “google play store” kullanan dünyada milyonlarca kişi var. Siz de bir google play kullanıcısı olarak hesabınızla bugüne kadar kaç tane uygulama indirmişsiniz dir ? Tahmin etmek bile çok güç aslında. Yada google hesabınızda ki rehberinizde kaç kişi var, gmail hesabınızda kaç tane e-mail var.

Tüm bu soruların cevaplanması aslında çok da zor değil. Aşağıdaki görselde yer alan resimlerden yararlanarak tüm bu verilere tek ekrandan ulaşabilirsiniz. Birlikte örnek hesabımızı inceleyelim.

Öncelikle buraya tıklayarak ilgili penceremizi açalım. Bu kısımda analizlerini görmek istediğimiz google hesabına giriş yapalım.

google uygulamaları

Hesaba giriş yaptıktan sonra aşağıya doğru listelenen google uygulamalarını göreceğiz.Örnek hesabımızda “google analytics” hesabımızda 3 farklı hesap kayıtlıymış. Bu hesaptan 4 farklı android cihaz açılmış. Yine aynı hesapta 11 farklı chrome sayfayı kayıtlıymış

google uygulamaları analiz

facebook müşteri hizmetleri

Sayfayı aşağıya doğru kaydırdığımızda ise hesaba kayıtlı “google drive”  uygulamasında 486 resim yada dosya yedek alınmış. Hemen altındaki “fotoğraflar” yazan kısımda 168 farklı resim yedek alınmış. Bu hesapta ki “gmail” de 11.286 mail bulunuyor.

yotube kanali analiz

Google play store’dan kaç tane uygulama indirdim ve indirilen uygulamaları nasıl görürüm

Sayfayı yine aşağıya doğru kaydırdığımızda ise aynı hesapla “google sync” ile 5 farklı cihaz  senkronize oluyor. Yine aynı hesapta “google talk” uygulamasında 25  kişi bulunuyor. Hesabımızda ki “google plus” uygulamasında 12 arkadaşımız varmış. Google’un kitap uygulaması olan “kitaplar” uygulamasında aynı hesapta kayıtlı 4 farklı kitap kayıtlıymış

google rehber yedeği

Sayfayı aşağıya doğru indirmeye devam ettiğimizde bu hesabımızda kayıtlı ve yedek aldığımız “kişiler” bölümünde yani rehber de 340 kişinin olduğunu görüyoruz.

play store indirilen uygulama sayısı

Son resmimiz de ise “google play store” hesabımızla bugüne kadar 586 farklı uygulama indirilmiş. Yine bu hesabımızda ki kayıtlı “youtube” kanalımızda 2 video yayınlanmış ve 1 adet çalma listesi oluşturulmuş.

play store indirilen uygulamalar

Belki inanması güç ama gördüğünüz gibi tam 586 farklı uygulama indirilmiş. Siz de yukarıdaki işlemleri yaparak google hesabınızın özetini görebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir