Google Plus Resmen Bölünmeye Gidiyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google Plus, Facebook ve Twitter kullanıcılarının günümüz de bile oldukça hızlı arttığı sosyal medya platformunda, maalesef ki pek başarılı olmamıştı. Özellikle tasarımı konusunda kullanıcıların beğenisini de kazanamadığı bir gerçekti. Renkli daireler pek hoşa gitmediği gibi Google Plus’ta diğer sosyal medya platformlarının yanında pek ilgi görmemiş, kullanımı da pek fazla olmamıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Google Plus Bölünüyor

Bu durum karşısında ise bir süredir kulaktan kulağa dolaşan söylentiler sonucunda Google Plus yeni hizmetler olarak ayırmaya karar verildi. Google Photos (fotoğrraflar) ve Streams (akışlar)’in yeni başkanı olan Bradley Horowitz tarafından onayı verilen bu bölünme ile ne olacak peki?

Google Plus bölünecek, evet. Bir bölümü “Photos” yani fotoğraflar olacak. Diğer bölüm de “Streams” yani akışlar olacak. Böylece fotoğraflar ve durum güncellemeleri temiz bir şeklinde birbirinden ayrılacak.

Bu ayrılma sonucunda ise Google Plus’ın en sevilen özelliklerinden birisi olan Hangouts’un ise, yine diğer platformlardan ayrılacağı zannediliyor. Böylece bu üç farklı platform birbirinden bağımsız olarak Google tarafından geliştirilmeye devam edilecek.

Her zaman akıllı hamleler yapan Google’ın Google Plus bölünmesi ile ne kadar başarı sağlayacağı ve “Photos” ile “Streams” bölümünün ne kadar kullanılacağını ise zaman içinde göreceğiz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir