Google Street View Özelliğini Sitenize Ekleyin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google’ın Street View ve Photo Sphere uygulamaları bir bölgeyi, 360 derece dönerek gezebilmenizi sağlayarak, görebilmenizi sağlayabiliyor. Fakat bu görüntülere ulaşmak için gezdiğiniz sayfadan ayrılmak zorunda kalmak pek hoş bir durum değil.

Google Maps yeni güncellemesi ile birlikte işleri biraz daha kolay hale getirip, Street View ve Photo Sphere özelliğini sayfalar üzerinden görebilmenizi sağlıyor. Bu yılın başlarında haritaları siteye ekleme özelliğini de getiren Google sayesinde, bir bölgeyi görebilmek çok daha kolay hale geliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Product_EmbedSV_v1_r1-730x547Görüntüyü paylaşmak için yapmanız gereken tek şey tarayıcınızdan Google Maps‘de bir bölgeyi aratmak, Street View veya Photo Sphere sayfasına gitmek. Orada sağ köşedeki ayarlar ikonuna tıklayarak görüntüyü sayfanıza yerleştirebileceğiniz bağlantı kodunu alıyorsunuz ve görüntü sitenizde kullanılmaya hazır oluyor.

[googlemaps https://maps.google.com/maps?layer=c&panoid=QoBfGWS9bxgAAAQfCXS7hg&ie=UTF8&source=embed&output=svembed&cbp=13%2C229.58200000000002%2C%2C0%2C0&w=560&h=315]

Views: Istanbul, Turkey, Sahibi: Mohamed Fouad

Özellikle bir bölgeyi anlatırken görüntülerle desteklenen sitelerde, yeni bir sayfa açmak istemeyenler için oldukça kullanıcı bir özellik.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir