Google Yeni Güncelleme Planı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android sürüm güncellemeleri her modele farklı aylarda gelmesi bazı kullanıcıları hiç memnun etmiyor. Özellikle yeni bir akıllı telefon aldığınızda güncellemenin ne zaman geleceğini bilmiyorsanız bazı sorunlara yol açabiliyor. Google’ın cihazı Nexus kullanıcıları için ve diğer cihazlar için Google, yaptığı bir açıklama ile kullanıcılarını sevindirdi. Google, Nexus modelleri için 2 yıl güncelleme garantisi verdiğini resmi olarak duyuracak. Bazı kaynaklara göre Google’ın yeni mobil işletim sistemi olması beklenen Android M sürümü piyasaya çıkalı iki yılı geçmeyen Nexus cihazlara güncelleme gelecek.

facebook müşteri hizmetleri

Bu raporlara göre Ekim 2013 tarihinde çıkışı yapılan Nexus 5 ve Kasım ayında çıkan Nexus 6 cihazlarınada Android M güncellemesi sunulacak. Ayrıca Nexus cihazlar için tablet ve akıllı telefonların güvenlik yamaları ve iyileştirmeler 3 yıla kadar uzaması bekleniyor. Nexus 4 cihazı 2012’de satışa sunulmuştu ve bu cihazada güvenlik güncellemeleri alacak fakat biraz zaman alacak gibi duruyor. Fakat Nexus 4 cihazlara büyük çaplı bir güncelleme gelmesi şuan için beklenmiyor.

Google, bu söylentileri daha çok akıllı telefon kullanıcılarını Nexus cihazlara yönlendirmek için bir sebep yaratabilir. Ayrıca bu söylemlerin doğru olduğunu anlamak için bu sene düzenlenecek Google I/O etkinliği ile göreceğiz. Diğer yandan Google’ın ikinci Nexus telefonu ise, spekülasyonları uzun süredir devam eden Huawei imzasını taşıyor. 5.7-inç ekran boyutuna sahip olacak modelin, Ascend Mate 7 iskeletini kullanması muhtemel görünüyor. Tüm söylemleri ve diğer şeyleri etkinlikte göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir