Google’dan Öğrencilere Özel Uygulama

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google daha önceden yeni bir uygulamanın parçası olan sınıflarda eğitim hizmetini bizlere bildirmişti. Uygulama hem öğrenciler hem de öğretmenler için özel olarak yardımcı olması için geliştirildi. Öğrenciler diğer ugulamalardaki resimleri de bu uygulama ile ödevlerine ekleyebilecekler.

Google ise uygulama hakkında bilgilendirme yaptı.

facebook müşteri hizmetleri

“Ödev sayfasından mobil cihaz uygulaması ile öğrenciler istedikleri resmi ödeve ekleyebilecekler. Hangi ders olursa olsun, ister fen dersi, çizim dersi ve ya soy ağacı olması fark etmez. Ve eğer ev ödevlerini evde unuturlarsa, evden birisinden resimlerini kendilerini uygulama aracılığıyla yollaması mümkün olacak.

Aynı zamanda öğrenciler resimleri, PDF dosyalarını ve web sayfalarını diğer uygulamalardan kolay bir şekilde ödevlerine ekleyebilecekler. Örnek olarak, bir çizim uygulamasındayken ödeviniz için bir grafik oluşturabilirsiniz. “Paylaş” dediğiniz de tüm sınıfınızdakiler sizin çizdiğiniz grafiği kendi ödevlerine ekleyebilirler.”

Sınıf uygulaması aynı zamanda ödevler hakkında sürekli yenileme yapıyor böylece çevrimdışı öğrenciler de bu bilgiye ulaşabiliyor.

Uygulama Google’da Education (Eğitim) hesabı olan herkes tarafından Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir