GoPro Hero 4 ses problemine çözüm

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

gopro hero 4 black, gopro hero 4 ses kaydı,gopro hero 4 black ses de uğultu, gopro hero 4 bazı videolarda ses,  gopro hero 4 wifi ses, gopro hero 4 ses wifi

 

Teknoloji geliştikçe sorunlarda değişiyor. Öncelikle GoPro kamera ile yapılan video kayıtlarında yaşanılan ses sorunu genel bir sorun değildir. Yalnızca İngilizce destek sağlamakta olan GoPro müşteri hizmetlerinden verilen bilgi doğrultusunda 100 kameradan 3 yada 4 tanesinde karşılaşılan bir sorun olduğunu ve 2016 yılının 4. ayı ve öncesinde üretilen kameralarda bu sorunun meydana geldiğini iletsek çokta yanlış olmaz. Ses kayıtlarında sorun yaşatan GoPro Hero 4 serisi kameralarda ses de sorun olmayan çekimlerde yapmak da mümkün çünkü bu sorun yalnızca GoPro kameranıza Wifi üzerinden bağlantıdayken yapılan video kayıtlarında 10 kayıttan 4 – 5 tanesinde karşılaşılan bir durum.

GoPro Hero 4 ses problemine çözüm

gopro-hero-4-ses-sorunu

Bu sorunu yaşayan kullanıcılardan biriyseniz yapmanız gereken işlemleri sırası ile anlatacağım. Yalnız bu işlemleri kameranızın garanti süresi dolmadan önce sağlamalısınız çünkü bu işlemler sonucunda GoPro firması kameranızı aynı model sıfır bir kamera ile değiştirecek.

GoPro Hero 4 Türkiye’den satın alınmışsa servis süreci

Eğer GoPro kameranızı yurtdışından satın almadıysanız, Türkiye’den satın aldıysanız iletişime geçebileceğiniz distribitör firmalardan biri Marintek Doğa Sporları Malzemeleri Tic. A.Ş.’dir. 0216 450 14 60 nolu telefon numarasından Marintek’e hafta içi 09:00-18:00 saatleri arası ulaşabilmektesiniz. Operatör telefonunuza cevap verdiğinde GoPro servisi ile görüşmek istediğinizi belirtirseniz ilgili GoPro teknik yetkilisine doğrudan ulaşmış olursunuz. Wifi aktif iken çektiğiniz videolarda ses sorunu yaşamakta olduğunuzu ilettiğinizde yetkili personellerden Ersan bey sizden kameranızı ve aşağıda sıraladığım listedeki işlem ve belgeleri kargo ile kendisine göndermenizi isteyecek.

facebook müşteri hizmetleri

Kameranızı Marintek’e gönderirken aşağıda saydığım noktaları da sağlamalısınız;

 • Kameranızın fatura fotokopisi,
 • Hafıza kartınız,
 • Hafıza kartı içerisinde kapalı ve açık alanda wifi desteği açıkken çekilmiş ses sorununun yaşandığı bir kaç örnek video,
 • Kameranızı su geçrimez kılıfı içerisinde göndereceksiniz,
 • Ayrıca sorununuzu, adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bir kağıda not ederek kargo içeriğine ekleyeceksiniz,
 • Kameranızın bataryasını da göndereceksiniz,
 • Kameranızı su geçirmez kılıfı içerisine yerleştirerek kargoda taşıma halinde iken kargonuzun araç içerisinde yere düşmesi ya da başka ağır kargoların altında ezilmesi gibi etkenlere dayanacak şekilde güzelce kutulamalısınız.
 • Kutulamanın ardından Yurtiçi kargo ile “Marintek Doğa Sporları, Bağdat Caddesi, No:33, Kızıltoprak – Kadıköy/İstanbul” adresine göndereceksiniz.

GoPro Hero 4 yurtdışından satın alınmışsa servis süreci

Sabit hattan ya da yurtdışı araması açık olan GSM hattından 1 650 436 4001 nolu numarayı arayarak İngilizce destek veren GoPro müşteri hizmetlerine ulaşarak sorununuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ya da support@gopro.com e-posta adresine GoPro kameranızın bataryasını sökerek iki satırdan oluşan seri numarasını da ekleyip sorunuzu İngilizce olarak belirtmelisiniz.

GoPro-Hero-4-Black-Serial-Number

E-postanıza yanıt olarak;

 • GoPro kameranızı,
 • bataryasını,
 • su geçirmez kılıfını,
 • fatura fotokopisini,
 • hafıza kartını
 • ve hafıza kartı içerisinde hem açık hem de kapalı alanda wifi desteği ile çekilmiş ses sorunu yaşanan bir kaç örnek videoyu kargo ile göndermenizi isteyecekler.

Kameranızı su geçirmez kılıfı içerisine yerleştirerek kargoda taşıma halinde iken kargonuzun araç içerisinde yere düşmesi ya da başka ağır kargoların altında ezilmesi gibi etkenlere dayanacak şekilde güzelce kutulayarak kargolamalısınız. Anlattığım bu süreç değişkenlik gösterebilir, yani mutlaka support@gopro.com e-posta adresine sorununuzu mail atarak onların yukarıda anlattıklarım dışında farklı bir şey isteyip istemediklerini öğrenmelisiniz.

225.000 Apple iPhone Cihazın Verileri Çalındı! yazımız ilginizi çekebilir.

Teknoloji Destek

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir