Gördüğünüz En İyi Peter Griffin Cosplay’i Bu Olabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

New York Comic Con’da insanlar daha önce karşılaşmaları zor olan bir Peter Griffin cosplay’i ile karşılaştı. -Doğal olarak- canlandırdığı karakter gibi giyinen adam konuşmaya başlayınca görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Bu ana haber bülteni gibi başlayan paragrafı bitirdiysek artık olayın şaşırtıcı tarafını anlatabiliriz. Normalde Family Guy’ın baş karakteri Peter Griffin’in cosplay’i çok yapılıyor olsa da Robert Franzese’in cosplay’inin daha farklı bir tarafı var; sesi. Peter Griffin’in sesini birebir taklit edebilen Franzese gerçekten de görülmeye (ya da dinlenmeye) değecek bir şey yapmış.

facebook müşteri hizmetleri

Tıpkı Peter Griffin gibi görünen, Peter Griffin gibi sesler çıkaran ve Peter Griffin gibi konuşan Robert Franzese’in üstelik yapabildiği tek şey bu da değil. Küçük yaştan beri Looney Tunes ve Muppets izleyen ve o şovlardaki karakterlerin sesini taklit etmeye çalışan Franzese, iddiasına göre her iki şovdaki tüm karakterlerin sesini taklit edebiliyor. Yayınanan röportaj videosunda Peter Griffin dışında “Macho Man” Randy Savage, Bugs Bunny, Müfettiş Gadget’tan tanıdığımız Dr. Claw ve İmparator Palpatin gibi karakterlerin seslerini de taklit ettiğini görüyoruz. Franzese gerçekten bu konuda oldukça yetenekli anlayacağınız. Zaten videoyu izlediğinizde de bize hak vereceksiniz.

Robert Franzese’in yayınlanan röportajını ve New York Comic Con’da yaşadıklarını aşağıdan izleyebilirsiniz. Kendisini daha yakından tanımak isterseniz de Twitter hesabına buradan, Facebook sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Umarız ülkemizdeki etkinliklerde de bu tür yetenekler görebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir