Görevimiz Tehlike 5

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini alan ve başarılı oyunculardan oluşan bir ekip ile oluşturulan Görevimiz Tehlike 5 izle vizyona girmeye hazırlanıyor. Serinin aynı zamanda yapımcılığını üstlenen ve filmin başrol oyuncusu olan Tom Cruise filmdeki oyunculuğu ile göz dolduruyor. İlk seriden bu güne kadar devamlı olarak filmin başrol oyunculuğunu yapan ünlü aktör ilerleyen yaşına rağmen, genç görünümü ve filmdeki performansı ile yine harika sahneler ortaya koyduğu bir gerçek. 2015 yılında vizyona girecek ve filmin son serisi olan Görevimiz Tehlike 5 izle filminin yönetmenliğini Christopher McQuarrie mükemmel efektler hazırlayarak tamamlamış.

facebook müşteri hizmetleri

Filmin senaryosunu ise Drew Rearce ve Bruce Geller yazmış. Görevimiz Tehlike 5 izle serisinde rol alan diğer başrol oyuncuları ise Jeremy Renner , Alec Baldwin , Simon Pegg , Ving Rhames gibi ünlü oyunculardan oluşan bir kadro hazırlanmış. Her seride kendi ekibini oluşturan ünlü yıldız, filmin yapımcılığını J.J. Abrams ile birlikte üstlenmiş. Film her serisinde olduğu gibi insanlar tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Filmin fragmanından da görülebileceği gibi her anı aksiyon ve akıl oyunları ile değişik görüntüler veren film aksiyon severler için vazgeçilmez ve tadına doyum olmayan bir izlenim sunuyor.
Görevimiz Tehlike 5 izle filmindeki konu ise; diğer serilere nazaran daha zor bir görev ile başlıyor. Filmde ana tema olarak çok zeki bir dolandırıcılık örgütünden Uluslararası para fonu olan IMF’nin korunması gerekiyor. Bu gizli görevi alan Ethan Hunt ve ekibi bu şebekeyi göçertmeye çalışmaktadır. Ancak işler hesapta olduğu gibi gitmez ve Ethan ve ekibi bir anda deşifre olurlar. Bu dolandırıcılık örgütünün hedefi haline gelen ünlü oyuncu, çok zeki olan düşmana esir düşer, Artık bu saatten sonra filmin akışı değişir ve hem kendini, hem de arkadaşlarını kurtarmak isteyen Ethan Hunt, bu şebeke ile nasıl baş edeceğinin yollarını arar.

Filmin tüm bölümlerinde mükemmel aksiyon sahnelerinin yer alması ve her iki tarafından birbirlerine karşılıklı yaptığı akıl oyunları görülmeye değer. Serinin en zor düşmanı ile karşılaşan Ethan ve ekibi bu filmde macera severler için mükemmel bir film hazırlamışlar.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir