Gorilla Glass 4 Daha Sağlam Daha İnce

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Mobil cihazlarımız artık hayatımızın büyük bir parçası. Gezerken, resim çekerken, her yerden sosyal medyaya ve arkadaşlarımıza erişirken için, anında maillerimizi kontrol ederken hatta akıllı listeler yaparken ve daha çok özellik ile mobil cihazlarımız hayatımızdaki en büyük yardımcılarımızdan birisi. Yine de buna rağmen hemen tüm mobil cihazların dokunmatik ekranları eski teknoloji telefonlara göre daha kırılganlar. Bu sebeple mobil cihazlarımıza dikkatle bakıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Mobil cihazlar için cam üreten firma Corning ise bize bu kırılganlık konusunda yardım etmek için çalışıyor. Yeni ürün Gorilla Glass 4 ile telefonlarımız daha dayanıklı olacak. Gorilla Glass 4‘ün ismini vermek istemediği rakibine göre yeni ürünün düşmelere karşı rakibininkinden iki kat daha dayanıklı olduğunu belirtiyor. Yapılan testlere göre bir metre yükseklikten düşen Gorilla Glass 4‘lü mobil cihazların yüzde sekseni sağlam kalıyor.

gorilla1

Tabii ki mobil cihazınızı duvara veya başka bir yere fırlatırsanız Gorilla Glass 4 bile buna dayanamayabilir. Fakat mobil cihazınızı kaza ile düşürme olsasılığınıza karşın yeni ürün sağlam kalma olasılığı daha yüksek. Aynı zamanda bu cam bildiğimiz mobil cihaz camlarından daha kalın değil. Gorilla Glass 4‘ün yeni mobil cihazlardaki yerini alması ise en kısa zamanda bekleniyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir