Grand Prime Value Edition Benchmarkta Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un amiral gemilerinin satışı haricinde çıkarttığı orta segment modeller ile de popüler olmaya devam ediyor. Son olarak Grand Prime modeli oldukça tutmuş ve başarılı bir iş çıkartmıştı. Daha sonra Grand Prime modelinin devamı olarak kabul edilen Grand Prime Value Edition, Benchmarkta gözüktü. Önceki günlerde fotoğraf ve bazı özellikleri sızdırılmıştı. Şimdi ise benchmark puanları gözüktü.

facebook müşteri hizmetleri

Grand Prime modelinde 1.2 GHz hızda çalışan Snapdragon 410 model işlemcisini kullanmıştı. Şimdi ise Grand Prime Value Edition modelinde Marvel mimarili PXA1908 işlemcisini kullanmış durumda. Ayrıca bu işlemcide 4 çekirdekli 1.3 Ghz hızında Cortex A7’de bulunuyor. Grand Prime Value Edition modelinin önceki kardeşine göre işlemcisi daha güçlü olacak gibi duruyor. Ayrıca Grand Prime’ın puanı 1469 olurken Marvel işlemcili model ise 1054 puan oluyor.

Önceki üyesi daha güçlü gözüksede Grand Prime Value Edition modelinde bazı farklılıklar gözüküyor. O farklılıklardan ilki Prime modeli Android 5.0 işletim sistemi ile geliyor. Diğer yandan önceki modelin özelliklerine bakarsak, 8 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera kullanılmıştı. Ayrıca 8 GB dahili hafıza ve 540×960 çözünürlüklü 5 inç 220 ppi değerinde ekran bulunuyor. Son olarak 1 GB ram kullanılmıştı. Bakalım Grand Prime Value Edition modeli önceki kardeşi gibi popüler olacak ve satışlardan memnun kalacakmı. Ayrıca yeni cihaz LTE CAT.54Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0 ve NFC gibi bağlantılarıda destekliyor. 8.6 mm inceliğinde ve 156 gram ağırlığı ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir