Grand Theft Auto V Yeni Nesile Hazırlanıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

fps

Rockstar Games, Xbox One, Playstation 4 ve PC için çıkacak olan, Grand Theft Auto V için bazı yeni oyun için görüntüler yayınladı. Daha iyi grafikler ve geliştirmelerin haricinde en büyük süpriz ise oyuna eklenen FPS modu oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Sanki açık dünyada geçen bir FPS oyunu gibi oynamamızı sağlayacak olan yeni kamera açısı sayesinde yepyeni bir GTA deneyimi yaşayabileceğiz. Bu kamera açısının en güzel özelliği ise, nişan alırken birinci görüş açışını kullanıp, siper aldığınız zaman üçüncü görüş açısından etrafı görebilmek gibi seçeneklere sahip olanız olacak.

Yeni kamera açısı ile birlikte oyunun grafikleri de gelişiyor. Etrafınızda gezinen yayaların ve trafiğin çoğalacağı, daha uzak mesafeleri görebileceğiniz oyunda daha gelişmiş hava durumu efektleri de olacak. Yüksek sisteme sahip bir PC ile oyunu 4K çözünürlüğe kadar çıkartma şansı olacak.  FPS modunun oyuna ne kadar farklı bir etki yapacağını görmek için aşağıdaki videoya bakmanız yeterli.

Görsel geliştirmelerin haricinde, GTA V yeni nesile daha fazla içerik ile geliyor. Vahşi doğada 20 yeni tür ile karşılaşabileceğiz.  Ayrıca 32 yeni araç ve radyolarda 150 yeni şarkı oyuncuları bekliyor. Oyun içindeki NPC karakterlerin kendi aralarında yaptıkları konuşmalar da arttırılan içerik arasında.

18 Kasım’da Playstation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak olan Grand Theft Auto V, PC kullanıcılarını için ise 27 Ocak tarihinde gelecek.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir