Group Text+ iOS Uygulaması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iPhone ile veya iOS işletim sistemli bir cihaz ile arkadaşlarınıza veya çevrenizdekilere grup mesajı atmak Group Text+ ile artık inanılmaz kolay. Herhangi başka uygulamalarda grup mesajı atmak tam anlamıyla sıkıcı bir hale geliyor; çünkü ilk olarak yeni konuşma penceresi açmanız, mesajınızı yazmanız, eğer gerekliyse fotoğraf veya bir link paylaşmanız ve sonunda “mesajı gönder” tuşuna basmanız gerekiyor. Dolayısıyla basit gibi görünse de pratikte can sıkıcı bir durum oluşturan grup mesajlaşmalarınızı artık daha kolay ve pratik bir şekilde Group Text+ üzerindenden gerçekleştirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Center Pro ve Perfect Weather yapımcılarının imzası bulunan Group Text+ adlı yeni iOS uygulaması; grup iletişiminde daha yetkin olmanızı, çeşitli görsel-gif paylaşımlarınızı grup içinde daha rahat yapmanızı, gerektiğinde yer bildirimini anında yapmanızı ve daha fazlasını sizlere sunuyor. Bir konuşma yaratmak istediğiniz grubu bir kez oluşturduktan sonra mesaj veya fotoğraf göndermek tek bir tıklamanıza bakıyor. Group Text+ uygulaması aynı zamanda çeşitli uygulamaları arkadaşlarınızla en hızlı biçimde paylaşmanızı sağlayan iOS 8 Share Sheets ile de uyumlu. Her bir grup açışınız size hala uzun ve sıkıcı bir işlem olarak gelebilir, ancak grup açıldıktan sonra konuşmalarınız ve medya alışverişleriniz tam anlamıyla su gibi akıp gidiyor.

group text plus ios2

Group Text+ uygulaması AppStore‘da şuan $1.99 fiyatıyla akıcı grup konuşmaları isteyen kullanıcılarını bekliyor. Ayrıca aynı özellikleri bir e-mail platformunda da kullanmak istiyorsanız, Email+ uygulamasını da $2.99‘a indirip kullanabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı