Bu Grup IP Hafta Sonu nda takımları kurun!!!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

URF modunun oyundan alınmasıyla birlikte bu olaya üzülen sihirdarlar için Riot Games tarafından bir teselli geldi. League Of Legends resmi sayfası ve ona bağlı resmi sosyal medya hesaplarından duyurulan bu olay ile sihirdarlar bu hafta sonu ne kadar çok arkadaşı ile oyuna girerse o kadar fazla İtibar Puanı kazanacaklar. Grup IP Hafta Sonu nu duyan sihirdarlar hemen birlikte oyun atacak arkadaş aramaya başladılar bile…

facebook müşteri hizmetleri

Grup IP Hafta Sonu nda takımları kurun!

Urf’ü yolcu ederken sular seller gibi IP kazanın! Bugüne kadar düzenlenen ilk Grup IP Hafta Sonu’nda takımınızı kurun, takımdaki kişi sayısına göre kendi aldığınız IP’nin üzerine eklenecek şekilde, artan miktarlarda ilave bonus IP alın. Kazansanız da kaybetseniz de IP ödülü alabileceksiniz, ama bunun için en az bir kişiyle önceden hazır takım oluşturmuş olmanız gerekiyor.

Takımdaki oyuncu sayısı Bonus IP oranı
2 %100
3 %150
4 %200
5 %300

Ne Kadar Sürecek!

17 Nisan saat 10.01’den 20 Nisan saat 09.59’a kadar takımınızla oynayın, bol bol IP kazanın!

Bu hafta sonu arkadaşlarınız ile bol bol oyun oynayarak extra IP Puanları kazanabilir bunlar ile yeni karakterler ve yeni Rünler alabilirsiniz tercih size kalmış şimdiden tüm sihirdarlara ve arkadaşlarını bol oyunlu hafta sonları dileriz.Bol Bol Oyun oynayıp bol bol IP kazanmalarını temenni ederiz.

İyi Hafta Sonları Sihirdarlar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir