GTA 4 Araba Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Açık şeklindeki adı Grand Theft Auto IV olan GTA 4 oyunda aksiyon ve macera hiç hız kaybetmeden devam ediyor. Heyecan ve macera böylesine sürerken biz de sizlere dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz GTA 4 Araba Hilesi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

GTA 4 serisi oyunu içinde Comt, Turism, Cognoscent ve Süper GT arabasına sahip olabilir ve oyunu bu arabalardan dilediğiniz biriyle sürdürebilirsiniz. Ancak GTA 4 oyun serisinde GTA 4 Araba Hilesi kullanmanın farklı yöntemleri var. Diğer serilerde olduğu gibi kullanamayacağınız hile ve şifreler her bir araba için ayrı ayrı verilmiş durumda.

GTA 4 Araba Hilesi

Sizden istenen şey ise; karakteriniz olan Niko’nun telefonunda tuş takımına dilediğiniz aracın hile / şifresini girmeniz ve arama yapmanız olacak. Niko’nun telefonu kulağına götürmesi ile aktif hale gelecek olan GTA 4 Araba Hilesi ile dilediğiniz arabaya sahip olmuş olacaksınız.

facebook müşteri hizmetleri

GTA 4 Comt Araba Hilesi size bir comt marka araç verir. Şifresi ise; 2275550175

GTA 4 Turism Araba Hilesi size Turism adındaki efsanevi arabayı verir. Şifresi ise; 2275550147

GTA 4 Cognoscent Araba Hilesi Cognoscent adında son derece güzel bir araba verir. Şifresi ise; 2275550142

GTA 4 Süper GT Hilesi size mükemmel görünüme sahip olan bir Süper GT arabası verir. Şifresi ise; 2275550168

İşte bu numaralardan istediğiniz model bir aracın GTA 4 Araba Hilesi şifresini girerek bahsi geçen araçlardan birine ya da birkaç tanesine sahip olabilme imkanı tanıyor. Ayrıca şifreleri her defasında girmeniz de gerekmiyor. GTA 4 oyun serisinde son derece pratik olarak uygulanabilecek olan bu durumda şifreyi telefonun hafızasında tutabiliyor ve dilediğiniz zaman yeniden kullanabiliyorsunuz. İşte bu kadar kolay…

GTA 4 için tüm hilelere GTA 4 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca GTA 5 oynuyorsanız GTA 5 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir