GTA 4 Can Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun dünyasının divası olarak adlandırabileceğimiz GTA oyun serisinin dördüncüsü olan GTA 4, bir üst sürümü çıkmış olmasına rağmen hala revaçta. Tabii bu durumda etken olan bir unsur da GTA 5 serisinin bilgisayar sürümünün çıkmamış olması. Ancak GTA 4 de tüm dünyada hala popülerliğini korurken, oyun için hile seçenekleri de sunulmaya devam ediyor. Biz de size bu yazımızda GTA 4 Can Hilesi dair şifreleri sunacağız.

Büyük oyuncu kitlesine sahip olan GTA 4 oyun serisi oyun dünyasını sarsmaya devam ederken, oyun içinde her daim aksiyon ve macerayı sürdürebilmeniz için GTA 4 Can Hilesi ihtiyacınız olacak. Ancak şunu belirtmek gerekir ki, GTA 4 serisinde hileleri girerken diğer serilerden farklı şekilde davranmak gerekiyor. Bu da GTA 4 oyununda hile ve şifreleri aktif hale getirmeniz için daha farklı bir sistem uygulanmış.

facebook müşteri hizmetleri

GTA 4 Can Hilesi

Aslında yine de yapacağınız işlem son derece basit ve pratik. Size aşağıda sunacağımız GTA 4 Can Hilesi ile uygulamayı hemen hayata geçirebilirsiniz. GTA 4 Can Hilesi olan 4825550100 numarayı ya da Can ve Çelik Yelek Hilesi için : 3625550100 numarayı ana karakter olan Niko’nun telefonuna tuşlayarak ve aramasını sağlayarak hayata geçirebiliyorsunuz.

Üstelik bu numaraları sürekli bir yerde kayıt etmek ya da saklamak zorunda da değilsiniz. GTA 4 oyun serisi bu uygulamayı planlarken, pratik olmayı da sağlamış. Dolayısıyla numarayı Niko’nun telefonuna tuşladığınızda telefonda kayıt altına alınacak ve dilediğiniz ya da ihtiyacınız olan her anda kullanabilir halde olacaktır. GTA 4 oyunu size eşsiz bir macera ve heyecan oyunu sunarken, diğer yandan bu aksiyonun sürekli devam etmesi de son derece eğlenceli. Biz de size iyi oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz.

GTA 4 için tüm hilelere GTA 4 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca GTA 5 oynuyorsanız GTA 5 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir