GTA 4 Helikopter Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İçinde her türlü aksiyon ve macerayı bulabileceğiniz GTA oyun serilerinin 4. olan GTA 4’ün bir üst versiyonu çıkmış olmasına rağmen hala beğeniyle oynanan oyunlar arasındaki yerini koruyor. Çünkü baş karakter Niko’nun maceradan maceraya koşturması, verilen görevleri tamamlamaya çalışması, işlediği suçlardan dolayı polisten kaçması gibi son derece heyecanlı bir süreç tüm oyuncuların eğlenceli vakit geçirmesine olanak tanıyor.

Ayrıca bütün GTA serilerinde müthiş görünümdeki grafikler de bu başarıda büyük etken sahibi. Tabii her türlü teçhizat ve mühimmatın yanı sıra edineceğiniz GTA 4 Helikopter Hilesi ile bir helikopter de bu heyecanı ikiye katlayacaktır.

Bugün size bu yazımızda nasıl helikopter sahibi olabileceğinizi, GTA 4 Helikopter Hilesi vererek sağlayacağız.

facebook müşteri hizmetleri

Ancak GTA 4 Helikopter Hilesi kullanabilmeniz için öncelikle Niko’nun telefonunu eline almasını sağlayarak, GTA 4 Helikopter Hilesinin şifresini tuş takımına tuşlayarak ve aramasını sağlayarak yapacaksınız. Niko, GTA 4 Helikopter Hilesinin şifresini telefonuna girdiğinde ve arama yapıp, kulağına götürdüğünde işleminiz aktif hale gelecek.

GTA 4 Helikopter Hilesi

GTA 4 Helikopteri Hilesi size polislere ait olan bir polis helikopteri verir. Şifresi ise; 3595550100

İşte bu kadar kolay bir şekilde helikoptere sahip olabilirken, şifreyi sürekli hatırlamak ya da yeniden yeniden girmek zorunda kalmayacaksınız çünkü GTA 4 oyununda oyunculara sunulan pratik bir uygulama da, telefonda yaptığınız aramaların kayıtlı olması.

Yani bir daha ki sefere, yeniden helikopter edinmek isterseniz telefonun kayıtlarından GTA 4 Helikopter Hilesi şifresini bularak, helikoptere sahip olabilir, gök yüzünde uçuş keyfini yaşayabilir, hava ateşinde bulunabilir, görevlerinizi tamamlayabilir ya da hiç bir şey yokken dakikalarca gök yüzünde gezebilirsiniz. İşte GTA 4 Helikopter Hilesi ve daha bir çok hileyi sitemizden edinmek bu kadar kolay…

GTA 4 için tüm hilelere GTA 4 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca GTA 5 oynuyorsanız GTA 5 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir