GTA 4 Motosiklet Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

GTA 4 oyununda her daim heyecan ve macera sürüyor. Bu aksiyonu ister araba ile sağlayın ister motosikletle ya da nasıl isterseniz öyle. Ancak sıradan bir gün olmasının dışında farklı bir araçla macera yaşamak istiyorsanız GTA 4 Motosiklet Hilesi tam size uygun bir mod olacaktır. Üstelik size sunacağımı GTA 4 Motosiklet Hilesi içinde iki tane şifre bulabileceksiniz. Bir normal bir de dağ motosikleti ile dilediğiniz yerde dilediğiniz heyecan ve macerayı yaşamanız mümkün olacak.

GTA oyunlarının diğer serilerinde GTA 4 Motosiklet Hilesi farklı uygulanırken GTA 4 oyun serisinde farklı şekilde uygulamak durumundasınız. Ancak bu kötü mü? Hayır, son derece pratik bir şekilde uygulayabileceğiniz şifreyi ana karakteriniz olan Niko’nun telefonuna kodlamanız ve telefonu arar hale getirerek, Niko’nun telefonu kulağına götürmesini sağlamanız gerekiyor. İşte bu kadar kolay. Üstelik bir pratik uygulama da, gireceğiniz kod telefonda kayıt edilecek ve ihtiyacınız olan her an kullanabilir halde bulabileceksiniz.

facebook müşteri hizmetleri

GTA 4 Motosiklet Hilesi

GTA 4 Motosiklet Hilesi için gereken şifreler ise şöyle; Dağ Motoru veren şifre – 6255550150

NGR Model Motor veren şifre – 6255550100

Bu GTA 4 Motosiklet Hilesi şifrelerinden dilediğinizi kullanabilir, motor kullanmanın sonsuz heyecan ve keyfini yaşayabilirsiniz. Bu motorlardan hangisini seçerseniz seçin, sürerken rüzgarı hissedecek, size sunacağı adrenalin hissini algılayabileceksiniz. GTA oyun serilerinin en temel özelliği de bu değil mi zaten. Son derece canlı olan oyun, sizi gerçek hayatta gibi kılıyor. Özellikle de grafikleriyle bu duyguyu uyandıran GTA 4 oyununda siz de motor kullanmaktan keyif alacaksınız. Hem de motor kullanma deneyimini gerçekleştirmiş olacaksınız. Daha ne olsun değil mi? Biz de size iyi sürüşler ve iyi eğlenceler dileriz…

GTA 4 için tüm hilelere GTA 4 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca GTA 5 oynuyorsanız GTA 5 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir