GTA 4 Silah Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

GTA oyunları tüm serileri ile bütün dünyayı kasıp kavururken, oyunun 5. serisinin çıkmasına rağmen GTA 4 de son derece beğenilerek ve sevilerek oynanan oyunlardan biri olma unvanını koruyor. Kısa adı GTA 4 olan Grand Theft Auto IV oyununda kullanabileceğiniz GTA 4 Silah Hilesi bu yazımızda bulmanız mümkün. Ayrıca sayfamızda GTA oyunun tüm serilerine ve oyun hilelerine dair de bilgiler bulabilirsiniz.

Yalnız şunu belirtmek gerekir ki, GTA serisinin dördüncü oyununa ilişkin vereceğimiz GTA 4 Silah Hilesi, serinin diğer oyunlarından farklı olarak aktif edilmekte. Yapmanız gereken ilk önce Niko karakterinin cep telefonunu almanız ve telefonda yer alan numara tuş takımına aşağıda vereceğimiz GTA 4 Silah Hilesi şifresini yazmanız ve sonra da arayarak aktif hale getirmeniz gerekiyor.

facebook müşteri hizmetleri

GTA 4 Silah Hilesi

Tüfek, colt, taaruz tüfeği, pompalı tüfek, roket atar, sopa, satırlar gibi bir çok silahı alabileceğiniz GTA 4 Silah Hilesi şifresi; 4865550100

Yazıda yukarıda da bahsettiğimiz üzere size verdiğimiz bu GTA 4 Silah Hilesi şifresini Niko’nun telefonuna yazıyoruz ve daha sonra arayarak yani Niko’nun telefonu kulağına götürmesi durumunda şifre aktif hale gelmiş oluyor. Peki bu şifreyi her defasında yeniden aktif hale getirmek durumunda mısınız, bu sorunun cevabını verelim. GTA oyunlarının diğer serilerinde evet yazmak zorundaydınız ancak GTA 4 serisi oyuncularına bir kolaylık sağlamış ve bir kere yazdığınız GTA 4 Silah Hilesi telefonda yer alan “cheats” alanında sürekli tutarak aktif hale getirebilirsiniz.

GTA 4 serisi de populeritesini hiç kaybetmeden değerli oyunlardan biri iken, sürekli heyecan ve macera içerikli olması da oyuncularının her geçen dönem hızla artmasına olanak tanıyor. Bize de size bu serüvende iyi eğlenceler dilemek…7

GTA 4 için tüm hilelere GTA 4 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca GTA 5 oynuyorsanız GTA 5 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir