GTA 5 Düşük Çözünürlükte Oynamak Mümkün!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Birçok oyun severin merakla beklediği GTA 5, çıkışından bu yana en çok satan oyunlar arasında yerini almayı başardı. Ancak aynı zamanda birçok oyun sever de oyunun sistem gereksinimlerinin çok yüksek olması nedeniyle şikayetçi. Bu yazımızda sizlere daha önce de bahsettiğimiz GTA 5 düşük çözünürlükte oynamak için yapmanız gerekenleri anlatacağız.

GTA 5 düşük çözünürlükte oynamak için yapabileceğiniz birkaç adım bulunuyor. Bunların başında kullandığınız ekran kartı Nvidia ise sadece GTA için özel olarak çıkartılan sürücüyü indirmek ve gerisini sürücünün sizin için yapmasını izlemek geliyor. GTA 5 için özel olarak çıkartılan sürücü bilgisayarınızın özellikleri ile GTA 5‘i en iyi oynayabileceğiniz şekilde optimize edip sizlere sunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

Ancak benim ekran kartım Nvidia değil farklı bir marka veya ekran kartım çok da iyi değil, oyunu düşük ayarlarda da olsa oynamak istiyorum derseniz GTA 5 düşük çözünürlükte oynamak için çaresiz değilsiniz.

Geçtiğimiz günlerde karşımıza çıkan GTA 5 grafik düşüren yama ile birlikte oyunun kalitesini düşürerek akıcı bir şekilde oynamanız da mümkün. Yalnız görüntü kalitesi açısında bu durumda çok bir şey beklememeniz gerektiğini söylemeden geçmeyelim. Ciddi anlamda görüntü kalitesi düşürülüyor.

GTA 5 Grafik Düşüren Yama

Benim için sorun değil, yeter ki GTA 5 düşük çözünürlükte oynamak mümkün olsun diyorsanız yukarıda verdiğimiz haberimizden yamaya ulaşabilir ve indirip uygulayabilirsiniz. Yama ile ilgili haberimizde belirttiğimiz adımları yapmadan önce oyunun yama ile görüntü kalitesini içeren videosunu da izlemeyi unutmayın.

GTA 5 Hileleri

Ayrıca oyun içerisinde kullanabileceğiniz tüm şifrelere de yukarıdaki yazımızdan ulaşmanız mümkün. İyi oyunlar.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir