GTA 5 Hava Durumu Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

GTA 5 oyunu tüm dünyada popüler olan, kullanıcı sayısı milyonları bulan oyunlardan biri. Her geçen gün pc üzerinde de oynayabileceğimiz günü beklerken, açıklanan bildiri ile pc platformu yine yeniden ertelendi. Her defasında bir süre daha ertelenen GTA 5 oyunu pc sürümü bakalım daha ne kadar devam edecek. Biz pc sürümünü bekleye dururken, biz size playstation ve xbox sürümleri için GTA 5 Hava Durumu Hilesi sunalım.

GTA 5 oyunun pc sürümü çıktığında da sayfamızda ayrıntılarını ve yine GTA 5 Hava Durumu Hilesini bulabileceksiniz. Şimdi sizinle, Playstation ve Xbox platformlarında kullanabileceğiniz GTA 5 Hava Durumu Hilesi ve şifrelerini paylaşalım.

GTA 5 Hava Durumu Hilesi

Gta 5 Xbox Hileleri / Şifreleri

Hava Durumu Değiştirme Şifresi – Rt, A, Lb, Lb, Lt, Lt, Lt, X

facebook müşteri hizmetleri

Gta 5 Playstation Hileleri / Şifreleri

Gta 5 Hava Durumu Değiştirme Hilesi – R2, X, L1, L1, L2, L2, L2, Kare

Gta 5 Pc Hileleri / Şifreleri

Yazının başında da belirttiğimiz üzere GTA 5 oyununun pc platformu henüz çıkmadı. Çıktığında oyunun bilgisayar üzerindeki tüm ayrıntılarını ve hilelerini sayfamızdan bulabileceksiniz.
Ayrıca GTA 5 Hava Durumu Hilesi size ne sunacak kısaca buna değinelim; Oyunda çatışma durumunda ya da polisten kaçarken uygun durumda ve hazırlıklı değilseniz ve fırtına ya da yağmur gibi durumlara maruz kaldığınızda GTA 5 Hava Durumu Hilesini kullanarak hava durumunu değiştirebilir, yine normal koşullara dönebilirsiniz.

Ayrıca size sunulacak olan görevlerde de böyle kötü hava koşullarına denk gelebilirsiniz. Bu durumda da kullanabileceğiniz GTA 5 Hava Durumu Hilesi ile görevinizi son derece kolay bir şekilde tamamlayarak görevinizi sonlandırabilirsiniz.

GTA 5 için tüm hilelere GTA 5 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hala GTA 4 oynuyorsanız GTA 4 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir