GTA 5 Helikopter Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Size daha önce GTA 5 oyununda uçak hilesi şifrelerini vermiştik. Aynı heyecanı helikopter ile yaşamanız için şimdi de GTA 5 Helikopter Hilesini sunuyoruz. Helikopteri havalandırmak, gök yüzünde uçmak, havadan ateş açmak oyunun heyecanını arttıran unsurlar olacaktır. Siz de oyun içindeki heyecanı ve aksiyonu arttırmak için GTA 5 Helikopter Hilesini kullanarak dilediğiniz ve tercih edeceğiniz helikopteri alarak mücadeleye ve çatışmaya başlayabileceksiniz.

Her şey bir yana oyunun hareketi ve macerası ortada da GTA 5 oyunun grafiklerinin güzelliği doğrultusunda gök yüzünde helikopter kullanıyor olmak, helikopteri havalandırmak ve gezmek son derece keyifli bir durum. Siz de, size sunacağımız GTA 5 Helikopter Hilesi ile bu keyfe ortaklık edeceksiniz. Bir oyun hiç bu kadar keyifli ve eğlenceli olmamıştı. Playstation, xbox ve pc üzerinden oynanabilen oyunun playstation ve xbox GTA 5 Helikopter Hilesi size sunarken, pc sürümü henüz çıkmadı ancak çıktığında hemen sizinle paylaşılacak bir GTA 5 Helikopter Hilesi olarak sayfamızda yerini alacak.

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi size ihtiyacınız olan ve kullanmaktan son derece mutluluk duyacağınız hile şifrelerini verelim.

GTA 5 Helikopter Hilesi

GTA 5 Playstation Hileleri

Buzzard Helikopter; Daire, Daire, L1, Daire, Daire, Daire, L1, L2, R1, Üçgen, Daire, Üçgen

GTA 5 Xbox Hileleri

Buzzard Helikopter; B, B, Lb, B, B, B, Lb, Lt, Rb, Y, B, Y

GTA 5 Pc Hilesi henüz sürümü çıkmadı, çıktığında paylaşılacak olan hileler arasında yerini alacaktır.

Bu hile şifreleri kullanmak size hiçbir risk getirmezken, oyunu daha güzel kılacak. Son derece basit ve pratik bir şekilde uygulayacağınız GTA 5 Helikopter Hilesi ile oyunun daha çok tadını çıkartacaksınız. Size keyifli, eğlenceli ve güzel saatler dileriz…

GTA 5 için tüm hilelere GTA 5 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hala GTA 4 oynuyorsanız GTA 4 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir