GTA 5 İçerisinde Yapabileceğiniz Eğlenceli 8 Aktivite

facebook android iphone ayarlari

GTA 5 İçerisinde Yapabileceğiniz Eğlenceli 8 Aktivite
5 - 1 OY

GTA 5’in çıkışı ile birlikte birçok oyuncu bilgisayar başında geçirdikleri ve oyun için harcadıkları vakitlerinin çoğunu GTA 5 ile dolduruyor. Açık dünya haritası ile birçok imkanın oyunculara sunulduğu GTA 5 içerisinde yapabileceklerinizin ise neredeyse limiti yok denilebilir. Bu yazımızda biz de sizlere GTA 5 içerisinde gerçeğini aratmayacak şekilde, vaktinizi dolu dolu geçirebileceğiniz 8 aktiviteyi bir araya getirelim istedik.

1. Avlanmaya Çıkın

gta 5 avlanma

Yol kenarında gördüğünüz hayvanları silahınız ile indirmekten bahsetmiyoruz. Silah dükkanına gidip gerçek bir deneyim için ekipmanınızı ve av giysilerinizi alın. Los Santos dışında ormanlık ve dağlık alanlara çıkarak hem manzaranın hem de gerçek av keyfinin tadını çıkarın. Arkaya bir de sevdiğiniz müziği açarsanız tadından yenmez.

2.  Sinemaya Gidip Bir Film İzleyin

gta 5 sinema

Şehirde dolaşmaktan, görevlerden ve Los Santos’un trafiğinden sıkıldınız mı? Bakalım Los Santos vizyonunda hangi filmler varmış. Bir sinema salonuna gidip patlamış mısırınız ile film izleyin. Belki ilginç şeyler olabilir.

3. Bisiklet ile Doğa Turu

gta 5 bisiklet

Oyun içerisinde Dom ile tanışma fırsatı bulabildiniz mi bilmiyoruz ancak kendisi ile tanışmamış olsanız da engelli platformlardaki bisiklet yarışlarına katılmayı unutmayın. Yarış dışında da ormanlık bir alanda bisikletiniz ile turlayabilir, Los Santos’un bilinmeyen yerlerini keşfedebilirsiniz. İnanın çok güzel etkinlikler ve manzaralar sizi bekliyor.

4. Golf Oynayın

gta 5 golf

facebook müşteri hizmetleri

O kadar banka soyuyor, farklı soygunlar ile inanılmaz derecede servet yapıyorsunuz. Zengin oyunlarından biri olan golfu GTA 5 içerisinde hala denemediniz mi? Malzemelerinizi kapıp bir golf sahasına gidin ve zenginliğinizin tadını çıkarın.

5. Dart Oynayabileceğiniz Bir Bar Bulun

gta 5 dart

Bar olması şart değil, yanlış hatırlamıyorsak Trevor’ın işgal ettiği striptiz kulübünde de dart oynayabileceğiniz bir mekan vardı. Firmanın size sunduğu imkanların tamamından yararlanmak için farlı bar ve cafeleri de deneyebilirsiniz.

6. Triatlon Yarışına Katılın

gta 5 triatlon

Farklı spor dallarını bir araya getiren ve oldukça zorlayıcı bir spor olarak bilinen triatlonu GTA 5 içerisinde de denemeniz mümkün. Los Santos kuzeybatı sahilinde feminist bir ablamız bu konudaki görevlerden biri hatta. Kendisi ile tanışıp erkeklerin ne kadar kötü ve beceriksiz olduğunu dinlerken triatlon yarışına da katılmayı ihmal etmeyin.

7. Paraşütle Kesin Atlayın

gta 5 paraşüt

Çıkabildiğiniz kadar yükseğe çıktıktan sonra gök dalışı yapmayı kesinlikle deneyin. Yere çok yakın bir mesafeye gelmedikçe de paraşütünüzü açmayıp adrenalin sınırlarınızı da zorlayın. Los Santos’un inanılmaz manzarasını izlemek için akşamüstü saatlerinde bu aktiviteyi denemenizi tavsiye ederiz.

8. Kendi Arabanızı Modifiye Edin

gta 5 araba modifiye

GTA 5 içerisinde arabalar ile yapabileceklerinizi resmen limiti yok. Arabasını uzay gemisine benzetenler bile var. Siz de sevdiğiniz bir arabayı hayalinizdeki araca dönüştürmekten geri kalmayın.

Ayrıca oyunun hikayesini bitirdiniz ve farklı şeyler deneme peşindeyseniz gta 5 hileleri konumuzdan şifreleri öğrenerek ilginç şeyler yapabilirsiniz.

GTA 5’i oynayamayıp GTA San Andreas gibi eski sürümlerin tadını çıkaran arkadaşlar da oyunun hikaye modunu bitirdikten sonra gta san andreas hileleri yazımızdan ulaşabilecekleri şifreleri kullanabilir, oyunda farklı şeyler deneyebilirler.

Herkese iyi oyunlar dileriz.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir