GTA 5 İçin Toddyhancer Mod Geliştirildi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rockstar Games’in efsane serisi olan GTA serisinin son üyesi olan GTA 5 oyunu için geliştiriciler ve oyunseverler farklı modlar çıkartmaya devam ediyor. Oyun için birçok eğlenceli modlar çeşitli trainerlar ve yamalar çıkartılmıştı. Şimdiki GTA 5 modu ise gerçek dünyaya çok yakın bir grafikler oyunculara sunuyor. Mod piyasaya sürülürse efsane bir mod olabilir. Hatırlarsak oyun uzun bir süre sonra Nisan ayında Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilen GTA 5 oyununu bilgisayarlarada çıkartmış ve birçok kullanıcı PC üzerinden oyuna kavuşmuşlardı.

gta

PC ile birlikte gelen GTA 5 oyunu, konsol platformlarından daha üst seviye grafik ayarları sunuyordu ve özel bir video düzenleme uygulaması dahi PC sürümü ile gelmişti. Mod geliştiricileri ve GTA 5 hayranları tarafından PC sürümü oyun için çeşitli keyifli modlar geliştirilmişti. Rockstar Games firması güncellemeleri sık sık yollayarak modların oyun içerisine eklenmesini engellemek için bazı önlemlerde bulundu. Fakat mod geliştiricileri yine bir yol bularak oyunlara çeşitli modlar eklemeye devam etti.

facebook müşteri hizmetleri

gta2

Birçok eğlence amaçlı modun ardından gerçekçilik anlamında henüz beta sürümü olan Toddyhancer mod ortaya çıktı. GTA 5 oyunundaki klasik grafikleri tamamen değiştirerek sanki gerçek dünyadaymış gibi grafik kalitesini oyunculara sunuyor. Gerçek hayatta olan Los Santos şehri ile Toddyhancer mod mod ile Los Santos şehrinde gezinmek neredeyse aynı kaliteye denk geliyor. Oyun tarihindeki en iyi mod ünvanına şimdiden sahip olabilir. İşte beta sürecindeki Toddyhancer mod ile ilgili çeşitli resimler ve videolar.

gta3

2 thoughts on “GTA 5 İçin Toddyhancer Mod Geliştirildi

 • 27 Ağustos 2015 at 15:17
  Permalink

  her zaman mod yapanlar daha güzel yapıyo bu adamlar oyun yapsa valal super olur

  Reply
 • 27 Ağustos 2015 at 14:17
  Permalink

  her zaman mod yapanlar daha güzel yapıyo bu adamlar oyun yapsa valal super olur

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir