Gta 5 İçin Yeni Güncelleme Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Konsol çıkışlarının ardından bir süre sonra nihayet PC çıkışı gerçekleşen ve rekorlar kırmaya devam eden oyun Gta 5 için yeni indirilebilir içerikler gelmeye hazırlanıyor. Rockstar Games’in Gta serisinin son üyesi olan Gta 5 tüm platformlarda satış rekorları kırmaya devam ediyor. Özellikle inceleme puanları ve en iyi video oyunları arasında zirvede bulunuyor diyebiliriz. Son olarak bu oyun için yeni bir DLC yani indirilebilir güncelleme tarzında içerik geldi.

facebook müşteri hizmetleri

Normal hikaye modunda uzun oynayış haricinde online modu ile de milyonlarca oyuncuya sahip oldu. Gta 5’e gelen yeni DLC ile oyunun daha çok online tarafına yenilikler getirecek. Gelecek olan bu DLC ile oyuna yeni birçok araçlar, silahlar ve giysiler getirilecek. Bu gelecek olan yenilikler Gta 5 online‘da olacağı için oyuncuların para harcamaları gerekebilir.

Gta 5 hileleri

Bu DLC iki part halinde oyuna gelecek ve isimi Ill-Gotten Gains olacak. İlk güncelleme önümüzdeki hafta çıkması beklenirken iki partın ikincisi ise yaz aylarının ortasında çıkması bekleniyor. Yeni DLC ile gelecek araç çeşitleri ve silah çeşitleri hakkında henüz bilgi bulunmuyor. Rockstar Games yaptığı bir açıklamada Gta 5 şuan için 55 milyondan fazla bir satış yapmış ve dünyanın en çok satan ikinci oyunu sırasına yerleşmiş.

Gta 5 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  • İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
  • RAM: 8GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
  • Sabit Disk Alanı: 65GB

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir