GTA 5 Iron Man Modu Kostümleri Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kısa bir süre önce GTA 5 Iron Man modu ile tanıma şansı bulduğumuz yazılımcı JulioNB, GTA 5 Iron Man modu için çıkardığı Hulkbuster kostümü ile tüm ilgiyi tekrar üzerine çekmeyi başardı. GTA 5’in PC’ye çıkışından sonra çıkardığı farklı modlar ile dikkat çekmeyi başaran yazılımcı, oyun içerisinde tam anlamıyla Iron Man karakter deneyimini yaşayabilmeniz için gerekli tüm detayları oyuncular için halletmiş.

Halihazırda JulioNB tarafından çıkartılan GTA 5 Iron Man modunu deneme fırsatı bulduysanız, çıkartılan modun oyun için gerek görüntü kalitesinin gerek işlevselliğinin ne denli iyi olduğunu fark etmişsinizdir.

GTA 5 Iron Man modu için çıkardığı yeni Hulkbuster kostümü ile de aynı deneyimi biraz daha sert bir şekilde GTA 5 oyuncularına sunan JulioNB, ilk moduna göre daha dehşetli bir deneyim sunuyor. Aşağıda yeni kostüm ile çekilmiş GTA 5 Iron Man modu videosundan detayları izleyebilir, eğer beğenirseniz siz de burayı ziyaret ederek indirebilirsiniz. Yükleme işlemini de aşağıda detayları olarak anlattık.

facebook müşteri hizmetleri

Halihazırda birçok GTA 5 oyuncusunun oyunu bitirdiğini hatta ve hatta online sürümünde terör estirdiğini bilsek de oyunu yeni modlar ile denemenin ne kadar keyifli olduğu denemeden göremezsiniz. Oyunun orjinal versiyonunu değiştirmeden farklı şeyler denemek için ise gta 5 hileleri yazımızdan oyun için tüm şifreleri edinebilir, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için yeni şeyler deneyebilirsiniz.

GTA 5 Iron Man Modu Nasıl Yüklenir?

GTA 5 Iran Man modunu sorunsuz olarak denemek için öncelikle ScripthookVDotNet’in son sürümünün yüklü olduğunu ve çalışır bir vaziyette olduğundan emin olun. ( İndirme linki için yukarıda verdiğimiz linki kontrol edebilirsiniz ) Ayrıca ScripthookV ve ASI loader scriptlerini de yüklemeyi unutmayın.

Tüm scriptleri yükledikten sonra gta5.exe dosyası içerisine çıkartarak kontrol edin. Kontrol için oyun içerisinde CTRL + N yaparak mod menüsünün açılıp açılmadığına bakabilirsiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra JulioNB’in sitesinde verilen talimatları takip ederek yeni kostümünüzü modunuza ekleyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir