GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sokaklarında çatışma çıkan, polisten kaçılan ve mücadele edilen ya da her türlü aksiyon ve macerayı yaşayabildiğiniz GTA 5 oyununda en önemli hilelerden biri de GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi olsa gerek. Can kaybına uğradığınız, çatışmalarda canınızı kaybettiğiniz düşünüldüğünde oyunun tüm heyecanı yarı yolda kalıyor. Bu da demek oluyor ki, oyuna siz olmadan devam edecekler.

Tabii bu bir haksızlık. Biz de bu talepleri bilerek size GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi sunuyoruz. GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi ile ölümsüzlüğü elinize alıp, her türlü aksiyon içine rahatça girebileceksiniz. Bu da daha uzun saatlerde oyun ve daha eğlenceli vakitler anlamına geliyor ki, tüm oyuncuların bir oyundan beklediği de tam da bu.

facebook müşteri hizmetleri

GTA 5 oyunu playstation, xbox ve pc üzerinde oynanabilen bir oyunken size playstation ve xbox sürümlerindeki GTA 5 Ölümsüzlük Hilesini sunacağız. PC üzerinde oynanan GTA 5 oyununu GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi sürümü henüz çıkmadığı için paylaşamasak da en kısa sürede bunu da size sunacağız. İşte size playstation ve xbox GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi

GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi

GTA 5 Playstation Hileleri

Ölümsüzlük (5 DK) – Sağ, X, Sağ, Sol, Sağ, R1, Sağ, Sol, X, Üçgen

GTA 5 Xbox Hileleri

Ölümsüzlük (5 DK) – Sağ, A, Sağ, Sol, Sağ, Rb, Sağ, Sol, A, Y

GTA 5 Pc Hilesi henüz sürümü çıkmadı, çıktığında paylaşılacak olan hileler arasında yerini alacaktır.

Tabii size sunulan GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi yalnızca beş dakika için geçerli olacaktır. Bu beş dakika içinde tüm aksiyonu tamamlayabilir ya da GTA 5 Ölümsüzlük Hilesini yenileyebilirsiniz. Tercih size kalmış. Size güzel vakitler ve iyi eğlenceler dileriz.

GTA 5 için tüm hilelere GTA 5 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hala GTA 4 oynuyorsanız GTA 4 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir