GTA 5 Online Ill-Gotten Gains Part 2 Yayınlanacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Grand Theft Auto serisine can veren Rockstar, GTA 5‘in Online platformuna yeni içerikler, eklentiler ve ek paketler getirerek milyon dolarlar kazandığı bu yeni oyununu sık sık geliştirmeye devam ederek oyunu uzun soluklu bir hala getirmeye ve güncel tutmaya çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde GTA V oyuncularının beğenisine sunulan Ill-Gotten Gains adlı bu yeni DLC‘nin bir numara kısmı, oyuna eklediği gösterişli işi şeylerle bir çok oyuncu tarafından bir hayli sevilmişti. Geçtiğimiz günlerde ise o DLC paketinin ikinci kısmının ( Part 2 ) ayrıntıları ortaya çıktı.

facebook müşteri hizmetleri

8 Temmuz ayı itibariyle yayınlanacak olan Ill-Gotten Gains Part 2 ile GTA 5’de gene oyuna onlarca değişik zengin işi zımbırtılar eklenecek. Bunların başlangıcında ise yeni çok pakalı, superspor arabalar ve gösterişli silahlar geliyor. Yukarıda gördüğünüz SUV Coil Brawler anahtar kategorisine giren yeniliklerden biri olurken, onunla birlikte farklı arabalar da oyunda kendine yan bulacak.

İki değişik silahın oyuna ekleneceği söylenirken, bu paketle GTA 5’de PS4 ve Xbox One için “The Lab” isimli bir radyo kanalı da oyuncularla hemen DLC ile buluşacak. 10 Temmuz ayı itibariyle ise Ill-Gotten-Gains etkinlikleri GTA Online‘a eklenecek.

GTA 5 Online’a gelecek olan bu ek paketle ilgili video;

Ayrıca gta 5 hileleri yazımızdan oyunla ilgili firma tarafından izin verilen oyun içi şifrelere ulaşabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir