Gta 5 Online Yeni Güncelleme Tarihi Açıklandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PC çıkışı bir hayli uzun süren Rockstar Games‘ın efsane seri oyunun yeni üyesi Gta 5 için bazı güncelleme haberleri çıkmıştı. Gta 5 online kısıma yeni güncelleme geleceği hakkında bazı haberlerden ibaretti. Şimdi ise gelecek güncelleme doğrulandı ve tarihi belirlendi. Online oyun piyasasının en çok kullanıcıya sahip oyunu olan Grand Theft Auto online, yeni bir güncelleme ile bazı değişikliklere gidecek. Yeni arabalar, skinler çeşitli silahlar ve birçok değişiklik bekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Gta 5 online’a gelecek yeni güncelleme adı Ill-Gotten Gains: Part 1. Bu güncelleme içerisinde daha çok yeni araçlar ve silahlar olacak. Ayrıca değişik bir silahda geliyor, bu silah altın kaplama ve Combat PDW isimini taşıyor. Diğer yandan gelecek araç modellerinden bazıları ise Enus Windsor, Albany Virgo ve Benfactor Stirling GT gibi modeller. Gta 5 online’a gelecek altın silah haricinde yine altın kaplama Luxor Deluxe özel uçakda bulunacak.

Gta 5 hileleri

Yeni güncelleme 10 haziranda gelecek. Rockstar Games yaptığı bir açıklamada Gta 5 şuan için 55 milyondan fazla bir satış yapmış ve dünyanın en çok satan ikinci oyunu sırasına yerleşmiş. Diğer yandan gelecek yeni güncelleme iki part olması bekleniyor.

Gta 5 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  • İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
  • RAM: 8GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
  • Sabit Disk Alanı: 65GB

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir