GTA 5 Paraşüt Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Siz GTA 5 oyunu tutkunlarına uçak ve helikopter hile ve şifrelerine dair sayfamızda yer vermiştik. Şimdi sıra GTA 5 Paraşüt Hilesi geldi. Uçaktan atlayarak çatışmanın ya da maceranın içinde yer almak için eşsiz bir unsur olan paraşüt edinmek için ideal bir hile ve şifre olacaktır.

Şimdilik yalnızca Xbox ve Playstation platformlarında oynanabilen GTA 5 oyunu tüm dünyayı saran, macera, aksiyon ve heyecan içeren oyunlardan biri. Kullanıcı sayısı o kadar çok ki, kimse bu oyunun başından ayrılmak istemiyor. Dolayısıyla oyuna dair hile ve şifrelerin çıkması ve yayınlanması da kaçınılmaz bir hale geliyor. Bu yazımızda da size oldukça ihtiyaç duyacağınız GTA 5 Paraşüt Hilesi vermekten mutluluk duyacağız. Oyunun henüz pc sürümü çıkmamış olsa da, çıktığı zaman tüm ayrıntılarını, hilelerini ve şifrelerini yine sayfalarımızda bulabileceksiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi size xbox ve playstation platformlarında kullanabileceğiniz GTA 5 Paraşüt Hilesi / şifrelerini sunalım;

GTA 5 Paraşüt Hilesi

GTA 5 Xbox Hileleri / Şifreleri

Paraşüt Hilesi / Şifresi – Sol, Sağ, Lb, Lt, Rb, Rt, Rt, Sol, Sol, Sağ, Lb

GTA 5 Playstation Hileleri / Şifreleri

GTA 5 Paraşüt Hilesi – Sol, Sağ, L1, L2, R1, R2, R2, Sol, Sol, Sağ, L1

GTA 5 Pc Hileleri / Şifreleri

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere pc sürümü çıktığında her türlü bilgi ve ayrıntıya anında sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Ancak ertelendikçe ertelenen GTA 5 oyununun pc sürümü ne zaman piyasaya çıkar bilinmez ancak oyuncuların da bu uygulamayı merakla bekledikleri aşikar bir durum. Ancak tabii bu demek değil ki, mevcut platformlarda sorun oluyor. Aksine son derece beğenilen ve ilgi gören bir oyun GTA 5. Size de iyi eğlenceler…

GTA 5 için tüm hilelere GTA 5 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hala GTA 4 oynuyorsanız GTA 4 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir