GTA 5 Patlayıcı Mermi Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Size sayfamızda bir çok GTA 5 oyununa dair hile ve şifre sunduk. Bunlardan en önemlilerinden biri de silah hilesi idi. Dolayısı ile silah hilesini verip de, mermi hile ve şifrelerini vermemek de olmaz. Çünkü temin ettiğiniz silahlarınızın mermileri bir şekilde bitecek ve siz de heyecanı yarıda bırakmış olacaksınız. Böyle bir durumu ne siz ne de biz isteriz. İşte size şimdi GTA 5 Patlayıcı Mermi Hilesi vererek, dilediğiniz kadar mermiye sahip olmanıza imkan tanıyacağız.

GTA 5 oyunu playstation ve Xbox sürümlerinde oldukça popüler bir oyun. Henüz pc sürümü çıkmamış olsa ve ertelense de bilgisayar üzerinde oynanabilir hale geldiğinde de GTA 5 Patlayıcı Mermi Hilesi yeniden size sunacağız. İşte size Xbox ve playstation sürümlerinin GTA 5 Patlayıcı Mermi Hilesi ve şifreleri;

facebook müşteri hizmetleri

GTA 5 Patlayıcı Mermi Hilesi

Gta 5 Xbox Hileleri / Şifreleri

Patlayıcı Mermi Şifresi – Sağ, X, A, Sol, Rb, Rt, Sol, Sağ, Sağ, Lb, Lb, Lb

Ateşli Mermi Şifresi – Lb, Rb, X, Rb, Sol, Rt, Rb, Sol, X, Sağ, Lb, Lb

Gta 5 Playstation Hileleri / Şifreleri

Patlayıcı Mermi Hilesi – Sağ, Kare, X, Sol, R1, R2, Sol, Sağ, Sağ, L1, L1, L1

Ateşli Mermi Hilesi – L1, R1, Kare, R1, Sol, R2, R1, Sol, Kare, Sağ, L1, L1

Gta 5 Pc Hileleri / Şifreleri

Yazının başında da belirttiğimiz üzere GTA 5 oyununun pc platformu henüz çıkmadı. Çıktığında oyunun bilgisayar üzerindeki tüm ayrıntılarını ve hilelerini sayfamızdan bulabileceksiniz.
GTA 5 Patlayıcı Mermi Hilesi ile dilediğiniz kadar mermi temin edebilecek ve ister çatışmalarda, ister verilen görevlerde ya da avcılık yaparken kullanabileceksiniz.

GTA 5 için tüm hilelere GTA 5 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hala GTA 4 oynuyorsanız GTA 4 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir