GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüzde bilgisayar oyunları oynamak son derece popüler ve keyifli eğlencelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ancak oyunlarda öyle bir yerde takılma yaşanıyor ki, devam etmek neredeyse imkansız hale geliyor. İşte bu oyunlardan biri de GTA 5 oyunu. Sürekli polise yakalanmaktan oyunda ilerleme ve puan kaybetme durumu ile karşı karşıya kalınıyor. Dolayısıyla şimdi size sunacağımız GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi ile oyunda kolayca ilerleyebilecek ve polisten kaçmanıza gerek kalmayacak.

Aşağıda size sunacağımız GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi şifresi ile hiç çaba sarf etmeden, polisten kaçmanız ve kurtulmanız mümkün olacak. İster 1, ister 2, ister 3, 4, 5 ya da 6 yıldız olsun bu hile şifre ile polisler sizi bir daha aramayacak ve ellerinden kolayca sıyrılabileceksiniz.

facebook müşteri hizmetleri

GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi

Tabii bu hile şifreleri sizi bir daha ki suçunuza kadar koruyacak ama GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi çok işe yaradığını birebir fark edeceksiniz. Ayrıca yıldız azaltma hilesi de sizi bir takım görevleri de son derece hızlı ve pratik bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak. Mesela polisin sizi yakalamasını ya da sizi aramasını istiyorsanız, önce birkaç kişiyi öldürmelisiniz. Ardından polis peşinize takılacaktır. Hatta bir polisi öldürmeniz durumunda bütün takviye polisleri peşinize takmış olacaksınız. İşte tam da bu durumda GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi’ni kullanarak peşinizdeki bir dolu polisi atlatacak ve yakalanmadan sonuca ulaşacaksınız.

GTA 5 Hileleri

GTA 4 Hileleri

GTA 5 Xbox Hileleri

GTA 5 Playstation Hileleri

GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi PS3 için; R1, R1, Daire, R2, Sağ, Sol, Sağ, Sol, Sağ ve Sol
Xbox için; Rb, Rb, B, Rt, Sağ, Sol, Sağ, Sol, Sağ ve Sol

GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi’ni kullanarak dilediğinizce ve saatlerce oyun oynama keyfini sürdürebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir