GTA 5’de Star Wars Rüzgarı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rockstar Games’ın şimdiden efsane oyunları arasında yer alan, GTA 5 PC platformlarına çıkmasının ardından Rockstar Edition, GTA 5 kullanılarak birçok kısa film yapılmasına izin veriyor. Bu seferki ana konu ise Star Wars. GTA 5 oyun dünyasının en iyilerinden olurken, Star Wars filmide sinema dünyasının en iyilerinde. Bu iki iyi yapım birleşince ortaya güzel şeyler çıkacak gibi duruyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oyun içerisindeki Rockstar Edition ile hayal gücünüz sayesinde, çeşitli kısa filmler çekebilir ve yayınlayabilirsiniz. Birçok karakter bu editörler ve modlar sayesinde oyuna dahil edilip ortaya çeşitli şeyler çıkarılırken, şimdi ise Star Wars filminin ünlü bir sahnesi GTA 5’de işleniyor. Bu sahnedeki baş karakter ise GTA karakterinden olan Franklin.

Teknolojininde gelişmesi ile beraber çeşitli kısa filmlerin yapımlarıda gelişerek oldukça kaliteli bir hal almaya başladı. GTA V gibi açık dünya türünün lideri konumunda olan bir oyunda, artık böyle şeyler yapabilecek konuma gelmemiz de oyunların ve oyun üreticilerinin teknolojiyi ne kadar yakından takip ettiklerinin bir göstergesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir