GTA 5’e Türk Yapımı Mod Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Assassin’s Creed: Syndicate, Assassin’s Creed: Unity, DOTA 2, Counter Strike gibi birçok oyuna HD grafikler hazırlayan BackstageMODS ekibi, Grand Theft Auto V için hazırladıkları mod ile dünyanın önde gelen mod sitelerinde en çok beğenilen ve indirilen modlardan birini yayınladılar.

facebook müşteri hizmetleri

Ekip, bu başarısının ardından çalışmalarını daha da genişletti. Mod ile artık sadece grafik olarak değil, oyunu baştan sona kadar yeniliyorlar. Yani oyundaki kaplamalar, araç deformasyonları, mermi efektleri, yaralanmalar, insan ilişkileri gibi bir çok şeyi de artık yüksek kalitede oynayabilirsiniz. Tabii bunun için sağlam bir sisteminiz olması da şart.
Ayrıca bu Türk mod yapımcıları, bu proje için daha önce GTA V için geliştirilen grafik modu olan Pinnacle of V modunun yapımcısı ile beraber olarak çalışmaktadır. GTA V’in Project RELOAD moduna ait tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BackstageMODS ekibinin hazırladığı bu ProjectRELOAD (GTAV Enhancer) modunun şu an v2.60 sürümü yayında. Mod, sürekli olarak güncellemeler ile yenileniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir