GTA 5’in Video Düzenleyicisi Xbox One ve PS4’e Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rockstar’ın satış rakamlarını alt üst eden oyunu GTA 5, PC çıkışıyla beraber Rockstar Editor isimli bir video düzenleyicisi desteklemeye başlamıştı. Bu düzenleyiciyle oyuncular GTA 5 içinden videolar kaydedip istedikleri gibi düzenleyebiliyor, sonra da onları sosyal medyada paylaşabiliyorlardı. Oyuncuların hayal güçleriyle birlikte harika bir araç olan Rockstar Editor, yeni güncelleme ile birlikte PS4 ve Xbox One’a da geliyor.

Rockstar Editor’ın konsollara geleceği haberi Rockstar Blog’u üzerinden Ill Gotten Gains Rockstar Editor Contest’in galibinin açıklandığı blog yazısının sonunda verildi. Blog’da yapılan duyuru tam olarak şu şekilde;

facebook müşteri hizmetleri

Rockstar Editor’ın gelecekteki durağı, GTA 5 ve GTA Online’a gelecek yeni güncelleme ile birlikte PS4 ve Xbox One olacak. Bu da demek oluyor ki gelecekteki Rockstar Editor yarışması ilk kez üç platform arasında gerçekleşecek.

İlk kez GTA 5’in PC sürümü ile oyunculara tanıtılan Rockstar Editor, Nisan 2015’te oyuncularla buluşmuştu. Rockstar Editor sayesinde oyuncular oyun esnasında istedikleri anı kaydedip düzenleyebiliyor.

Oldukça derin olan bu düzenleme programı bolca efekt, filtre ve kamera açısı içeriyor. Oyunun açık dünya modu dışında GTA 5 senaryosu ve GTA Online’da da kullanılabiliyor.

Rockstar Editor’ın öne çıkan başka bir özelliği ise Director Mode isimli modu. Bu modla birlikte oyuncular istedikleri modeli, yapıyı, ve nesneyi kullanarak kendi senaryolarını çekebiliyor ve paylaşabiliyorlar.

Şu anda sadece GTA 5 oyuncularının yararlanabildiği Rockstar Editor’ın Rockstar’ın gelecekteki oyunlarında yer alıp almayacağı ise şimdilik belli değil.

GTA 5 Hileleri ve Şifreleri başlıklı haberimize de göz atmayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir