GTA: LCS Android için Türkçeleştirildi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android sürümü yayınlanan Grand Theft Auto: Liberty City Stories’in Türkçe yaması, hemen hazırlandı ve yayınlandı. İşte Türkçe yama ilgili detaylar! Rockstar Games’in, Sony PlayStation platformlarına özel olarak yayınlandığı GTA Liberty City Stories ile GTA Vice City Stories, bu sene 10. yılını dolduruyor.

facebook müşteri hizmetleri

PlayStation dışında hiçbir platforma çıkışına yapmayan bu iki oyunun ilki olan GTA Liberty City Stories, geçtiğimiz haftalarda mobil piyasadaki yerini aldı. Grand Theft Auto III’ün ana hikayesinin geçmişini konu alan Grand Theft Auto: Liberty City Stories, önce iOS için yayınlandıktan sonra Android için de piyasadaki yerini almıştı. Oyunun Android için olan Türkçe yaması ise Android platformuna çıkışından birkaç gün sonra yayınlandı. Daha önce PlayStation 2 ve PSP için hazırlanan bu Türkçe yama, başarılı bir şekilde Android sürümü için port edildi. Türkçe yamanın oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Türkçe yama, oyunun orijinal obb dosyasına entegre edilmiş durumda. Yani oyunu Türkçe oynamak için, GTA Liberty City Stories’in v1.8 sürümüne sahip olmanız gerekmekte. Yeni güncellemeler geldikçe oyunun Türkçe yaması, o güncellemelere göre yenilenecektir.

One thought on “GTA: LCS Android için Türkçeleştirildi

  • 6 Mart 2016 at 13:44
    Permalink

    keşke vice city storieste çıksa

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir