GTA Online Güncellendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Grand Theft Auto V’in çoklu oyuncu modu GTA Online için yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte oyuna gelen yeni mod ve yeni içerikler hakkındaki ayrıntılar. Çıkışıyla birlikte birçok rekora imza atan Grand Theft Auto V, yanında getirdiği GTA Online ile milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı.

Barındırdığı farklı oyun modları ve geniş içerikli oyun yelpazesiyle oldukça beğenilen GTA Online’ın bu kadar tutulmasındaki bir diğer önemli neden ise sık sık güncelleniyor olması. Rockstar Games, geçtiğimiz gün GTA Online’ın PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümlerinde bir güncelleme yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

450 MB boyutundaki bu güncelleme ile birlikte oyuna performans iyileştirmeleri, yeni bir mod ve iki adet yeni araç eklendi. Oyuna dahil olan Adversery modunda bir kargo hava aracından paraşütle atlayarak, belirtilen iniş bölgesini iki dakika boyunca elimizde tutmaya çalışacağız. Toplam 16 kişilik olan bu mod dışında ayrıca oyunun araç havuzuna iki adet yeni araba geldi.

Karin Sultan ve Bravado Banshee GTA Online’da

karin
Benny’s Original Motor Works garajı için yayınlanan araçlar Karin Sultan ve Bravado Banshee adlarını taşıyor. Oldukça göze hoş gelen bu arabalar üst kalite spor arabaları olarak karşımıza çıkıyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanan bu güncellemenin dışında Rockstar Games tarafından sevgililer gününe yakın bir tarihte yeni bir güncellemenin daha yayınlanması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir