Gta Online Hilecilerine Yeni Çözüm

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanların en çok satış yapan ve rekorlar kıran popüler oyunu Gta 5’in online kısmı Gta Online’ı Rev Drucifer adlı adam 80 günün üstünde bir zaman harcayarak bu oyunu oynamış. Fakat son zamanlarda Gta Online’da hileciler artmakta ve artmaya devam ediyor. Drucifer, yüksek bir öldürme / ölüm oranına sahip ve öldürme konusunda üstün olan bir karakter yaratmak istediğini bildirmiş. Fakat Gta Online lobisine girme şanssızlığını yaşamış ve yapılan değişiklikler hileciler yüzünden birçok kişiye “bedava para” kazandırmış.

Diğer yandan Gta online’da diğer oyunculara para kazandırmak bir tür hile ve bu hileyi kullanan oyuncular silahlarının para ateş etmesini sağlayabiliyorlar. Fakat bu hilelerden para alan oyuncular bedava para zanetselerde, Rockstar Games sistemlerinde hileci olarak bu oyuncuları görüyor ve oyuncular için bu durum bir anlamda tuzak diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Gta 5 Hileleri

Bu noktada hilesiz bir şekilde oynayan oyuncu olan Drucifer bu duruma düşüp diğer hileci oyuncunun silahından hesabına çok miktarda para aktarıldığından Rockstar tarafından hileci konumunda gözüküp oyundan banlanmış yani atılmıştır. Fakat Drucifer, hile kullanmamış ve haksız yere banlanmış oldu. Rockstar’ın destek birimi ile iletişime geçmiş fakat cevap olarak hiçbirşey yapılmayacağı bildirilmiş. Drucifer ısrarını bırakmamış ve Gta Online, modderlarından birisine para karşılığı yardım istemiş ve hesap bilgilerini yollayarak 20 dakika sonra ban’ı kaldırılarak oyuna tekrar giriş yapabilmiş.

Bu durum Rockstar Games’in Gta Online’da bulunan hilecilere ban ile çözüm bulamadığı gösteriliyor. Bir hileci ile hile kullanmayan kişi hile konumuna getirildi ve haksız yere hesabı ban atıldı. Bu gibi durumlarda Drucifer gibi kişilerin ceza almayacağını açıklayan Rockstar Games bakalım ileriki günlerde ne gibi yenilikler ile gelecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir