GTA Online’a Yeni Mod Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Grand Theft Auto: Online’ın yeni oyun modu olan Every Bullet Counts, ücretsiz olarak güncelleme ile yayınlandı. İşte bu modun özellikleri ile ilgili tüm detaylar! Rockstar Games’in piyasaya sürdüğü günden beri güncel tuttuğu Grand Theft Auto: Online için Every Bullet Counts modu ücretsiz olarak yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

Bu yeni modun temeli, oyunun Last Man Standing adlı moda dayanıyor. Bu modda dört kişi olarak rakiplerinize karşı mücadele vereceksiniz. Trevor’un Striptiz Kulübü, Michael’ın Rockford Hills’deki Villası ya da sonradan oyun içinden satın aldığınız Tequi-la-la gibi mekanlarda geçecek olan bu modda, bir adet tabancanız ve diğer iki rakibinizi öldürmek için ise iki adet merminiz bulunacak. Merminiz bittiğinde ise balta, bıçak ya da dövüş tekniğiniz ile birlikte mücadeleye devam ederek hayatta kalmaya çalışacaksınız. Mücadeleyi kazanan ise bu modun galibi olacak.

GTAV 1

Moddaki cephane kıtlığından dolayı merminizi daha sakin ve daha dikkatli olarak düşmanınızı öldürmek için kullanmanız gerekecek. Ancak saklanma gibi şansınız da olmayacak. Eğer bir yere saklanıp, beş saniyeden fazla aynı yerde durursanız, diğer oyuncular yerinizi radarda görebilecek. Böylelikle de kolay hedef haline geleceksiniz. Bu yüzden hareket etmek zorunda olmalısınız.

2 thoughts on “GTA Online’a Yeni Mod Yayınlandı

 • 9 Aralık 2015 at 22:56
  Permalink

  gta 5 imiz var sanki 🙁

  Reply
 • 9 Aralık 2015 at 22:56
  Permalink

  gta 5 imiz var sanki 🙁

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir