GTA’dan Büyük Sürpriz: GTA Dizisi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dünya’da milyonlarca oyun severin bayılarak oynadığı oyun serisi  GTA – Grand Theft Auto şimdi de dizi oluyor. Rockstar Games’in efsanevi oyun serisi, GTA  ilk çıktığı günden bu güne kadar piyasada mükemmel bir potansiyele sahip oldu. Piyasaları alt üst eden  GTA 3 , GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA 5, oyuncularda her zaman ” Sinema filmi ne zaman çıkacak?” sorusunu akıllara getiriyordu.  Durumu fark etmiş olan yapımcılar oyunun muazzam  ve sürekleyici senaryosunun sinema filmi için uzun geleceğini ve GTA serisini en güzel dizi ile  yansıtabileceklerini anlamış olmalılar ki, sinema filmi yerine televizyon dizisini tercih etmişler.

gta2

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun çıkışının üstünden çok fazla bir zaman geçmemiş olmasına rağmen, GTA 5 bildiğiniz gibi pek çok ödül aldı pek çok başarıya imza attı. Kazandığı bu mükemmel ödüller ve başarılar dan dolayı serinin dizi film olması artık kaçınılmazdı. İşin enteresan yanı ise dizinin yapımını üstlenen firmada gizli. Çoğunlukla yaptıkları  haber ve belgeseller sayesinde  yakından tanıdığımız BBC GTA dizisinin yapımını sırtlamış durumda.

Daniel-Radcliffe-Grand-Theft-Auto-V

Önceleri telif hakları ile ilgili  BBC ve Rockstar Games çok ciddi hukuki sorunlar yaşayıp mahkemelik olmuştu. Bu sebepten dolayı da dizinin yapımı bir müddet askıya alınmıştı. BBC ve Rockstar Games arasında ki by anlaşmazlıklar son bulur bulmaz jet hızıyla, BBC  dizi için yeniden çalışmalara başladı.  3 Eylül 2015 tarihinde ünlü video paylaşım platformu Youtube’a yüklenen GTA Dizisi tanıtım videosu kısa sürede 2 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Bu durumda kullanıcıların bu oyuna ne kadar önem verdiğini gözler önüne seriyor.

GTA Dizisi‘nin  başrol oyuncusu ise Harry Potter olarak tanıdığımız meşhur aktör  Daniel Radcliffein.

The Gamechangers Fragman 2015

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir