Guild Wars 2: Heart of Thorns Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sevilen MMO oyunlarından olan Guild Wars 2 için ilk eklenti paketi olan Heart of Thorns, resmi olarak duyuruldu.

Geçtiğimiz yıllar içerisinde gerçekleştirdiği Canlı Dünya Etkinlikleri ile hikayesini ilerletmeye devam eden Guild Wars 2, ilk ek paketi ile birlikte hem hikayeyi devam ettiriyor, hem de birçok yeniliği oyuncularına sunuyor.

Canlı Dünya Etkinlikleri kapsamında Scarlet tarafından uyandırılan kadim ejderha Mordremoth’un hikayesi, ek paket ile birlikte devam ediyor. Maguuma Jungle bölgesinde bir yandan kalabalık düşmanlar ile uğraşıp, aynı zamanda kadim bir medeniyetin üyeleri ile ittifak kurulacak. Ayrıca açık dünya içerisinde karşılaşılacak yeni düşmanlar, yeni grup etkinlikleri ve yeni boss dövüşleri olacak.

revenant

Yeni düşmanlar ile karşılaşabilmek için daha güçlü karakterlere ihtiyaç duyulacak. Fakat ArenaNet fazladan yeni seviyeler eklemek yerine, daha farklı bir yöntem kullanmış. 80. seviyeden sonra karakterler yeni bir Mastery sistemi ile gelişecekler. Bu sayede yeni yeteneklere sahip olmak mümkün.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni eklenen Profession Specialization sayesinde, karakterinizin eskiden kullanamadığı silahları kullanabilmesi de mümkün olacak. Yeni yetenekler, traitler ve özel mekanikler oyuna dahil olacak. Guild wars 2

Ek paket yanında yeni bir karakter sınıfını daha getiriyor. Geçtiğimiz yıl hikayeyi takip eden oyuncuların bildiği gibi, Charr ırkına mensup Rytlock isimli kahraman ortadan kaybolmuştu. Şu an için nereye gittiği ve ne yaptığı belli olmasa da, geri döndü ve yepyeni Revenant karakter sınıfını da yanında getirdi. Şu an için çok fazla detay verilmemiş olsa da, efsanevi kahramanların güçlerini kullanabilen ağır zırhlı bir sınıf olacağını biliyoruz.

guild_wars_2_heart_of_thorns-11

Guild oyuncuları ise kendi guild binalarını Maguuma bölgesinde kurma imkanı yakalıyor. Ayrıca yeni bir PvP modu, World Vs. Worlds savaşı için yeni bir harita ve çok daha fazlası ek paket ile birlikte oyuna eklenecek. Ek paketin içeriği ile ilgili daha fazla bilgi ve yayınlanma tarihi ise ilerleyen zamanlarda duyurulacak.

Guild Wars 2: Heart of Thorns için yayınlanan ilk tanıtım videosunu izlemeyi unutmayın:

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir