Guitar Hero Live İlk On Şarkı Ortaya Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Activision‘ın bir zamanlar önemli serilerinden olan ama 6. oyunundan sonra sessizliğe bürünen Guitar Hero, Guitar Hero Live adıyla geri dönüyor. Eski oyunlardan daha farklı bir oynanış sunacak olan Guitar Hero Live‘ın ilk 10 şarkısı ise ortaya çıktı.

Oyundan alınan bir screenshot’la ortaya çıkan şarkılara bakılırsa eskisi gibi heavy ve thrash metal ağırlıklı bir playlist yerine karşımızda daha “çeşitli” bir playlist çıkıyor. Gary Clark Jr., Ed Sheeran ve Of Monsters and Men gibi çeşitli grup ve sanatçıdan oluşan playlist’le zenginleştirilen Guitar Hero Live, çıkışında 100’den fazla şarkı içerecek ve bu liste her geçen gün yeni şarkılar eklenilerek zenginleştirilmeye devam edecek. İster canlı kalabalığın önünde, ister video klip eşliğinde oynayacağınız oyunun bahsettiğimiz ilk 10 şarkılık playlist’i şöyle;

facebook müşteri hizmetleri

Ed Sheeran – Sing
American Authors – Best Day of My Life
Jake Bugg – What Doesn’t Kill You
Gary Clark Jr. – Don’t Owe You A Thing
Band of Skulls – Asleep at The Wheel
Of Monsters and Men – Little Talks
Alter Bridge – Cry of Achilles
Biffy Clyro – Sounds Like Balloons
Blitz Kids – Sometimes
The War on Drugs – Under the Pressure

PS3, PS4, XBOX 360, XBOX One ve Wii U için duyurulan Guitar Hero Live, özellikle yeni tasarım gitar kontrolcüsüyle dikkat çekiyor. Henüz bir çıkış tarihi verilmeyen yapımın ise bu yıl içinde oyuncuların beğenisine sunulması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir