Güle Güle URF

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

League Of Legends sevilen oyun modlarından URF artık bizler ile olamayacak kısa süre önce League Of Legends resmi sitesinden yapılan açıklama ile URF Oyun Modu artık oyunda olmayacak daha sonra gelir mi onu zaman gösterecek.

URF modunun gitmesi ile Riot Games gene sihirdarlarını düşünmüş ve IP Takviyesi olayını tekrar oyuna eklemiş.

URF Gitmesi İle Gelen IP Takviyesi

Yıllanmış oyunculardan, oyuna bu iki çılgın hafta boyunca başlayan yeni sihirdarlara kadar hepinize URF moduna katılım gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Ultra rekabetin sularına manatileme dalışınızı kutlamak için, 17 Nisan saat 10.01’den 20 Nisan saat 09.59’a kadar sürecek bir Grup IP Hafta Sonu düzenledik. Bu tarihler arasında oyuna arkadaşlarınızla takım oluşturup girer ve eşleştirmeli oyun oynarsanız, mutlaka bonus IP kazanıyorsunuz. Takım arkadaşı sayınız arttıkça, kazandığınız bonus IP de artıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Adsız

Siz arkadaşlarınızla IP’leri toplarken, Urf de Sınırlı Oyun Modu atölyesine geri gönderilecek ve son 14 gündür sizlerden gelen tüm geri bildirimleri incelemeye alacak olan Riot Games bu modu sizler için geliştirmeye çalışacak.

Bu Sene URF da Neler Değişti

Sınırlı Oyun Modlarını açtıktan sonra değiştirmeme kararımıza rağmen, URF’ü maksimum keyfi verecek şekilde dengelemiştik. Buna karşın, gördüğü ilgi hızla azaldı. Elbette açıkken hepimiz çok eğlendik; ancak parlak yanan alev erken söner misali; URF gibi çılgın oyun modlarının da ömrü uzun olmuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir