Güncel Metin2 Hileleri En Hızlı Turkmmo`da

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eskiden mmorpg dendiği zaman ülkemizde akla gelen ilk oyun Knight Online oluyordu. Fakat daha sonra benzer bir oyun Türkçe dil seçeneğiyle yayın hayatına başladı. İşte Metin2 burada ki büyük bir eksiklikten faydalanarak Türkçe Mmorpg ile milyonlarca oyuncuyu kazandı. Knight Online ile birlikte ülkemizin en fazla oynanan oyunu Metin2`dir.

Metin2`den kısaca bahsetmek gerekirse Şaman, Sura, Savaşçı ve Ninja olmak üzere 4 ana karakter bulunuyor. Oyuncular oyuna başlarken bayrak seçimi yaparak oyuna giriyorlar. Metin2 bu kadar fazla ilgi görünce doğal olarak kısa yoldan yüksek seviyelere ulaşmak isteyen oyuncular, Metin2 hileleri aramaya başladı. Bu talep sonucu hile yapımcıları bu oyun için hile programları hazırladılar. Metin2 yöneticileri sürekli hileleri engellemek için adımlar atsa da her seferinde yeni oyun hileleri çıkarak oyuncuların hile kullanması sağlandı.

facebook müşteri hizmetleri

metin2-hileleri

metin2 hileleri bölümünde ise en son çıkan ve çalışan hilelerin paylaşımı yapılmaktadır. Tamamen bedava yayınlanan bu hileleri indirerek metin2 içerisinde çalıştırdığınızda pek çok işlemi daha kolay halledebilir ve çok hızlı şekilde karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

Bugüne kadar en etkili metin2 hilelerini sıralamak gerekirse, multihack, dc hack, cheat engine, metin2 7x hilesi, 4x hilesi, metin2bob olarak söylenebilir. Tabiki yıllardır çok fazla sayı hile programı hazırlanan bu oyunun hilesiz olduğunu söylemek mümkün değil. Metin2 hile kullanan oyuncular diğer oyunlarda olduğu gibi hile ile çok kolay istediklerini elde ettikleri için bir süre sonra hem kendileri için hem de diğer oyuncular için oyun çık sıkıcı bir hale gelebiliyor. Bu yüzden firmaların, oyuncuların oyunları daha uzun süre oynayabilmelerini sağlamak için bu hileleri bir şekilde engellemeleri gerekiyor.

Güncel hileleri takip edip indirebilmeniz ve hile kullanırken bilgisayarınızın güvenliğini riske atmamak için metin2 hilelerini Turkmmo.com üzerinden indirmenizi ve kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
Turkmmo ekibinin Metin2 Lycan Karakteri tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir