Güneşten Korunmada Şık Seçenekler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Evlerde ve işyerlerinde özellikle yaz aylarının kavurucu güneş ışıklarından etkili bir şekilde korunmak ve sağlıklı bir gölgelik ortam sağlayabilmek için kullanılabilecek yöntemler arasında tenteler ilk akla gelenler arasındadır.

Özellikle restoran, kafeterya gibi hem iç mekân hem dış mekân sahibi olan yerlerde kullanılacak tente sistemleri oldukça etkili seçeneklerdir.

 Zorlu Tente Sistemleri, alanında lider konumunda bir firma olarak çalışan ve en kaliteli tente çeşitlerini üreten bir firmadır.

facebook müşteri hizmetleri

Her türlü ihtiyaca cevap verebilen kapasitede bir üretim ağına sahip olan firmanın tentelerin yapımında kullandığı kumaş tipleri de en yüksek kalitede seçilmektedir. Bu kumaşlar iklimsel etkilere karşı oldukça dayanıklı olmalarının yanı sıra son derece şık ve aynı zamanda bakımı ve temizliği kolay ürünlerdir.

Firmanın ürünleri arasında bulunan pergola tente çeşitleri ise özellikle bahçe ve teraslar için uygun olup, raylar üzerinde hareket ederek çalışan kullanışlı tavan sistemleridir.

Uzman kadrosu ile sistem kurulumunun ilk aşamasından itibaren eksiksiz hizmet sunan müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan bir kuruluştur.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir