H1Z1 İki Farklı Oyuna Bölünecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geliştiricisi Sony Online Entertainment olan beğenilen hayatta kalma oyunu H1Z1 oyunu, PC versiyonu 2.5 milyon satış rakamını aşmıştı. Oyunun normal modu olan Suvival modunun haricinde oyuncuları daha çok karşılaştıran, Battle Royale moduda bir süre sonra oyuna eklendi.

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi ise Daybreak, H1Z1 oyununda bulunan bu iki farklı modu, iki ayrı oyuna bölmeyi düşünüyor. H1Z1: Just Survive ve H1Z1: King of the Kill olarak isimlendirilecek yeni iki oyun birbirinden farklı içeriğe ve senaryolara sahip olacaklar. Just Survive olan mod ağırlık olarak hayatta kalma mücadelesi verilecek ve King of the Kill ise Pvp üzerine kurulu bir oyun olacak.

16 Şubat tarihine kadar H1Z1 oyununu satın alanlar her iki oyunada sahip olacakbilecekler. Ancak yeni alacak olanlar için ise oyunlar 20 dolar olacak. H1Z1: King of the Kill bu yaz oyunculara erken erişim olarak sunulacak. H1Z1: Just Survive için herhangi bir çıkış tarihi verilmiyor, ancak sonbahara sarkabileceği tahmin ediliyor. İki oyunun da PC dışında Xbox One ve PS4 sürümlerinin de çıkarılacağı açıklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir