H1Z1 Oyununu Beğenmeyenlere Geri İade Hakkı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony’nin zombi kıyameti sonrası hayatta kalma oyunu H1Z1’in erken erişim seçeneğinden memnun kalmayan oyunculara güzel bir haberimiz var.

Birçok erken erişim oyununun sorunlu başlangıç yapmasına alışkın olsak da, Sony’nin oyununun çok az sayıda Avrupa sunucusu ile gelmesi ve bağlantı problemlerinin dışında, gerçek para ödeyen oyunculara avantaj sunan hava desteği ile bir çok oyuncuyu mutsuz etti.

H1Z1

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun ilk duyurulduğu günden beri üzerine basılan en önemli noktalardan birisi olan “öde ve kazan” türünde olmayacağı açıklamalarına rağmen, çıkış yaptığı gün para ile havadan eşya atılması seçeneği olduğu ortaya çıktı. Bu durum önsipariş yapmış olan oyuncuları hiç memnun etmedi ve bir çok oyuncu şikayet etmeye başladı.

Her ne kadar Sony tarafından gelen açıklamalar, “havadan düşen eşyayı parayı ödeyen oyuncudan başkalarının da alabileceği” yönünde olsa da oyuncuları sakinleştirmek pek mümkün değil. Sonunda gelen şikayetlerin ardından Sony Online Entertainment başkanı olan John Smedley bir açıklama yaptı. 16 Ocak tarihine kadar H1Z1 Erken Erişim oyununu satın alan ve memnun kalmayan kullanıcılara, herhangi bir soru sorulmaksızın, oyunlarını geri iade etme şansı verildi.

Oyunlarını geri iade etmek isteyen oyuncuların “bwilcox@soe.sony.com” adresine bir e-posta atarak oyunlarını iade etmek istediklerini söylemeleri yeterli olacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir