Haftanın Android Uygulamaları #1

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google’un geliştiriciliğine devam ettiği mobil işletim sistemi Android’in marketinde binlerce uygulama ve oyun bulunmakta. Bu yazımızda ise bu haftanın android uygulamalarını sıralacağız. İşe yarar kullanıcı odaklı ve popüler olan haftanın android uygulamaları sayesinde çeşitli bilgiler edinebilir ve işe yarar uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Bu serimizi her hafta devam ettirerek, her hafta farklı uygulamalar önereceğiz. İşte 5 adet haftanın android uygulamaları.
(Uygulama isimi yanında bulunan indir butonundan uygulamanın Google Play sayfasına ulaşabilirsiniz.)

Haftanın En İyi Android Uygulamaları

Lumyer – Photo Animation indir

Lumyer, yeni bir sosyal medya uygulaması diyebiliriz. Bu uygulamadaki sistem ise fotoğrafçılık üzerine kurulmuş. Animasyonlu, gif ve diğer çeşitli fotoğrafların paylaşılmasına olanak sağlayan Lumyer – Photo Animation uygulaması 81 MB boyutunda ve ücretsiz bir şekilde indirilebilir durumda.

Apple Music indir

Geçtiğimiz aylarda İOS’dan sonra Android platformuna giriş yapan Apple Music, ülkemizde de aktif bir şekilde kullanılabilir durumda. Piyasadaki köklü rakibi Spotify ile sıkı bir rekabet içerisinde olan bu uygulama sayesinde binlerce müziğe erişebilir ve dinleyebilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz ve 30 MB boyutta olduğunu hatırlatalım.
apple music

facebook müşteri hizmetleri

Next News Lock Screen indir

Cihazınızdaki var olan kilit ekranını sevmiyorsanız, bunun için uygulama arıyor olabilirsiniz. Bu noktada Google Play Store’da bulunan Next News Lock Screen adlı uygulama ile kilit ekranınızı kişiselleştirebilir ve dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Uygulama ücretsiz ve sadece 1.8 MB büyüklüğünde.
lock screen

Instant- Quantified Self indir

İlginç işler ile uğraşmayı sevenlere göre bir uygulama diyebiliriz. Bu uygulama sayesinde gün içinde telefonunuzda hangi uygulamada ne kadar zaman geçirdiniz ve telefonunuzda o gün ne yaptınız herşeyi takip edebilirsiniz. Uygulama sadece 6.2 MB büyüklüğünde ve markette ücretsiz.

One Launcher indir

Cihazı ile beraber orjinal arayüzden sıkıldıysanız önereceğimiz Launcher uygulaması sayesinde arayüzünüze yenilikler getirebilirsiniz. Android piyasasındaki başarılı arayüz uygulaması olan One Launcher ile basit ve kullanışlı bir arayüz elde edebilirsiniz. Sadece 4.8 MB boyutta olan bu uygulama ücretsiz bir şekilde indirilebilir durumda.
one launcher

Bu haftanın android uygulamaları bu şekilde her hafta farklı ve yararlı uygulamalar ile sizlerle olacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir