Haftanın Android Uygulamaları #2

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçen hafta itibariyle başladığımız haftanın en iyi android uygulamaları adlı serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yine sizler için birbirinde iyi ve eğlenceli işe yarar birçok uygulamaları derledik. Öncelikle uygulamaların Android platformları için olduğunu ve Google Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebileceğinizi hatırlatalım. Her hafta sürdürüdüğümüz bu serinin işte bu haftaki en iyi android uygulamaları listemiz.

Haftanın En İyi Android Uygulamaları

PHHHOTO

Bu uygulama için bir sosyal medya uygulaması diyebiliriz. Bunu farklı kılan nokta ise oluşturacağınız GIF’ler ile GIF paylaşımı yapıyorsunuz. Son zamanlarda özellikle sosyal medya sitelerindeki GIF desteği ile GIF paylaşımlarının artışı bu gibi uygulamalar ilede desteklenebilir. Uygulama 85 MB boyutunda ve haftanın en iyi android uygulamaları arasında işe yarar olarak gözüküyor.
PHHHOTO

facebook müşteri hizmetleri

Slash Keyboard

Android kullanıcılarının sıkıntılarından biri olan klavye tasarımı. Klavye tasarımından hoşlanmayan kullanıcılar üçüncü parti uygulamalara yöneliyor. Bu noktada Search and Share firmasının geliştirdiği yeni klavye uygulaması olan bu klavye kullanışlı ve özelleştirilebilir olması ile sevilen uygulamalar arasında. 22 MB boyuta sahip bu uygulamayı Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
slash keyborad

DroidCam Wireless Webcam

Bu uygulama daha çok ilginç şeyler severlere ve kullanıcısına yararlı bir uygulama diyebiliriz. Akıllı telefonunuzu bir webcam’e dönüştürerek kullanabiliyor ve bu kategorideki en stabil ve haftanın en iyi android uygulamaları arasında baş sıralarda diyebiliriz. Eğer akıllı telefonunuzu DroidCam Wireless Webcam ile webcam’e dönüştürmek istiyorsanız uygulamayı Android marketlerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Brandalis

Sadece 3.3 MB boyuta sahip bu uygulama bir yeni nesil sosyal medya uygulaması. Kolay ve kullanışlı bir yapısı olan bu uygulama sayesinde beğendiğiniz marka ve ürünleri paylaşım yapabilirsiniz.
brandalis

Drupe Arayıcı & Kişiler

Haftanın en iyi android uygulamaları arasındaki kullanıcı odaklı uygulamalardan biri. Bu uygulama ile rehberinizdeki kişilere hızlı ulaşım sağlıyor ve şık arayüzü sayesindeki Facebook ve Whatsapp gibi uygulamalar ile bağlantılı çalışabiliyor. Uygulamanın 12 MB boyuta sahip olduğu ve ücretsiz olduğunu hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir